Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dobro, budimo realni, publika je uletila u teren da bije igrace Albanije, Srbija jeste zasluzila debelu kaznu za to. Problem je sto Albanija nije zasluzila nagradu.. A ovo mu ispade nagrada.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ne treba jer ako Srbija to bude uradila utakmica će biti registrovana sa službenih 3:0 za Albaniju a Srbiji oduzeti bodovi. Da, znam šta ćeš reći, i ja sam svestan iste nelogičnosti ali takva su pravila jbg.

 

Nek bude i tako, onda cemo imati dokaz crno-na-belo koliko nas jebu.

 

 

Dobro, budimo realni, publika je uletila u teren da bije igrace Albanije, Srbija jeste zasluzila debelu kaznu za to. Problem je sto Albanija nije zasluzila nagradu.. A ovo mu ispade nagrada.

 

Ma daj. Realni smo mi, shvatamo gde je sranje i nismo ocekivali puno od utakmice, ali ovo...da ne pominjem da se price menjaju kako kome dune, prvo je sudija nalozio da se utakmica nastavi a ovi su odbili, a sad kao nema dokaza da su odbili, sto znaci sudija je nalozio to i onda otisao u svlacionu da pere patku, sta li. Jebu nas govna, iz ko zna kojeg razloga, dabogdaim onaj Blater sedeo na celu jos dvesta godina i mahao pimpekom vicuci "gledajte govna sto mi je lepo".

Link to comment

Dobro, budimo realni, publika je uletila u teren da bije igrace Albanije, Srbija jeste zasluzila debelu kaznu za to. Problem je sto Albanija nije zasluzila nagradu.. A ovo mu ispade nagrada.

Budimo realni, albanska strana je podigla dron koji je mogao imati bombe umesto zastave nepostojece drzave i isprovocirati stotine mrtvih umesto stotine ludaka koji su uleteli na teren. Na stranu sto UEFA "zabranjuje" politiku na terenima. Znaci mi smo krivi za dron i za upadanje u teren i to je to. Znaci ako neko napravi sranje u Tirani, opet cemo mi biti kriv jer cemo se svetiti za ovu prvu situaciju.

Link to comment

Dobro, budimo realni, publika je uletila u teren da bije igrace Albanije, Srbija jeste zasluzila debelu kaznu za to. Problem je sto Albanija nije zasluzila nagradu.. A ovo mu ispade nagrada.

 

Srbija je zaslužila izbacivanje iz kvalifikacija i jedno tri godine bez publike posle toga. Ali bešmisve, možda bi neko mogao da objasni šta je zaslužila Albanija za drona i čoporativni napad na srpskog fudbalera. Ako je zaslužila pobedu i tri boda OK, ta informacija će dobro doći raznoraznoj napaćenoj deci širom Evrope.

Link to comment

Srbija je zaslužila izbacivanje iz kvalifikacija i jedno tri godine bez publike posle toga. Ali bešmisve, možda bi neko mogao da objasni šta je zaslužila Albanija za drona i čoporativni napad na srpskog fudbalera. Ako je zaslužila pobedu i tri boda OK, ta informacija će dobro doći raznoraznoj napaćenoj deci širom Evrope.

S tim se apsolutno slazem, kao sto sam rekao, ispada da su nagradjeni za divljacko ponasanje. 

Link to comment

Naprotiv, pojavimo se napravimo 4 crvena u 3 minuta i prekid utakmice zbog manjka gostujucih igraca.

 

Ako se ne bi pojavili kaznili bi nas jos gore, ovako opsujes sudijinu blizu i dalju familiju par puta puta. Sutnes loptu posle zvizduka, napravis start sa 2 noge, izazoves manju tucu zbog nekog besmislenog auta... i eto resenja.

 

Nesportski da, ali fudbal je odavno prestao da bude sport u pravom smislu te reci.

Link to comment

To se sigurno nece desiti. Em smo losiji, em nemamo bilo kakve sanse da dobijemo u Tirani posle ovakvih mafijaskih odluka UEFE, samo cemo se brukati dalje. Ovako posaljemo neke nebitne likove, napravimo A tim od igraca iz JSL i dodamo 2-3 "internacionalca" i oni dobiju 4 crvena i nikad vise ne zaigraju za prvi tim. I resen problem.

Link to comment

publika je uletela u teren iz jednig i jedinog razloga, a to je dron, odnosno provokacija. uzrok i posledica.

 

iluzorno je vise i komentarisati presude i odluke medjunarodnih sudova raznih vrsta. ceo koncept je odavno pao u vodu.

Link to comment

publika je uletela u teren iz jednig i jedinog razloga, a to je dron, odnosno provokacija. uzrok i posledica.

 

 

i savez zaslužuje kaznu zbog toga. uzrok i posledica.

 

a i Albanci, al' jebiga :(

 

biće baš mučno. em će oni slaviti sve te heroje, em će nas nadigrati na poljančetu, em će naši iz nemoći praviti tonu gluposti i izgledati kao najveći jadnici.

Link to comment

Koji je njima u Lozani. Sudija je jasno obavestio tim Albanije da smatra da postoje uslovi da se meč nastvi. U slučaju da se odbije ovaj predlog, praktično automatski se gubi sa 3:0.

 

Zaista ne bi bilo loše da ih šibnemo u Tirani.

Link to comment

Kako koji? Lova bato, sva vrata otvara. Ne bi me cudilo da su im otvoreno dali lovu, u kofercetu ko Dacic  mafijasi u filmovima.

 

Nema drugog objasnjenja za ovako debilnu odluku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...