Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

valjda dron uopšte nije bitan za UEFU. mi™ smo kažnjenji zbog ulaska navijača, a albanci zbog nevraćanja na teren.

 

dronom bi trebalo naša policija da se bavi

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

valjda dron uopšte nije bitan za UEFU. mi™ smo kažnjenji zbog ulaska navijača, a albanci zbog nevraćanja na teren.

 

dronom bi trebalo naša policija da se bavi

 

Tacnije - Albanci su bili kaznjeni zbog nevracanja na teren i pored zahteva zvanicnog delegata UEFE. Bili, vise nisu.

Link to comment

Sad više nema ni teoretskih izgleda za plasman, samim time drastično opada i šansa da ih tučemo u revanšu.

Na ovu odluku biće još bolnije  i veći šamar ako nas dobiju u Elbasanu budući će naši lezilebovići teško naći motiv jer smo otpali.

 

Što se tiče same odluke, politika je sve to, ništa drugo, naši evropski prijatelji.

Link to comment

 

Što se tiče same odluke, politika je sve to, ništa drugo, naši evropski prijatelji.

 

Eh da samo Toma nije slao pismo Putinu glede veta u SB, sad bi imali bod a ne minus dva....

Link to comment

ne zna se ko je odgovoran. prvo je bio brat pa zatim neki "vodja navijača" na kraju se to više nije ni pominjalo.

 

sa aspekta tabele ovo je nebitno jer je i pre ove odluke Albancima baraz bio izvestan onoliko koliko je nama bilo izvesno da uvistom nećemo biti.

 

dobra strana je jebi Vučića i sve kojima Bogdanov nesmetano seta po ulicama i terenima.

 

katastrofalno je to što nagradjuje albanski ekstremizam i nepotrebno potpiruje vatra.

 

uefa je tu generalno čista, bar na papiru i ne bi me čudilo da izraze šok i oštar protest zbog odluke koju je doneo CAS. Ali generalno zabole ih sta ćemo mi da radimo povodom revansa u tirani.

 

p.s. Nema daljih žalbi, jel da?

Link to comment

dovodio je u pitanje onaj na ciji sam post odgvorio.

savez je odgovoran ako nije preduzeo sve mere koje je bio obavezan da preduzme.

 

uzrok koji je doveo do upada publike prevazilazi redovne okolnosti, odnosno one koje se razumno ocekuju. u tom smislu i treba ceniti reakciju onih koji su zaduzeni za bezbednost.

 

sta vise, s obzirom na tezinu provokacije posledica fakticki nije ni bilo.

 

potpuno je ovde jasno ko je skrivio prekid i ko je odgovoran. jasno je i da je zbog toga nagradjen sa 3 boda.

 

u Tiranu treba da idemo bez glupiranja i detinjarija. u najjacem sastavu i na pobedu.

Link to comment

Srbija u fudbalu nije zaslužila da je bilo ko u Evropi ceni i voli. Štaviše, to što nas nisu izbacili na duže vremena posle svih onih svinjarija govori da nas potajno možda ipak vole.

 

Ono što je pglu je da se daju nagrade za izazivanje incidenata na utakmicama, to je nešto sasvim novo.

Link to comment

Srbija u fudbalu nije zaslužila da je bilo ko u Evropi ceni i voli. Štaviše, to što nas nisu izbacili na duže vremena posle svih onih svinjarija govori da nas potajno možda ipak vole.

 

Ono što je pglu je da se daju nagrade za izazivanje incidenata na utakmicama, to je nešto sasvim novo.

 

Tsja, nisu izbacili ni Hrvate, a imaju makar podjednako debeo dosije, A Albance nagradjuju za ono za sta bi druge debelo kaznjavali.

Link to comment

 

 

Tolje ostani!

(Ljuljzim Thaci10. jul 2015 13:40

 

 

Carski komentar :)))

 

Mislim da je prazno pokusavati pravdati reakciju Bogdanova & branitelja srpstva provokacijom. To prosto ne prolazi, napravili ste sranje, kusajte ga sad. Narod u Srbiji zasluzuje objasnjenje oko toga da li je nadjen onaj ko je upravljao dronom, da li je uhapsen pa pusten i zasto...i kako su "nasa deca" tako lako dosla do terena. 

 

Inace, secam se dobro i price da je zandarmerija bila poprilicno indolentna jerbo se tekma igrala nekoliko dana nakon slucaja "Prvi stric nacije vs kordon"..svi znamo kako to prolazi. 

 

Ukratko receno..glupe treba jebati, Srbi definitivno ne spadaju u pametne.

Link to comment

mozda zasluzuje?! uleteli su navijaci da tuku igrace na utakmici kvalifikacija za evropsko prvenstvo, jel se ti zajebavas?

 

Nisu samo navijaci tukli vec i redari. To je malo veci problem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...