Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

ma gde preskupo. te leviske od 6K se pocepaju za čak dvanaest meseci, dok pazarska kopija za 2K tek gura desetu godinu...

Edited by Hella
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Pa jeste na drugom spratu, ali ja nemam pojma dal je to ta stara, prvi put sam prosao krajem, samo Levis se prodaje. Mozda je u procesu zatvaranja pa zato i daju toliki popust. Nema neki izbor brojeva.

Link to comment
  • 2 months later...

Danas ja bila u toj radnji u Staklencu, farmerke im 250 dinara, ali ostali su samo mali brojevi (ne lažem ovo za 250 dinara, modema mi, jedino ako nisam načisto oćoravila, pa su 2500...što je opet kul). E sad, ja sam povisoka, pa su meni mali brojevi svi ispod 30, tj. možda zapravo ima nešto da se nađe i u prosečnim veličinama. Sve u svemu, ja kupila do jaja jaknu za 1500 đunti... A radnju zatvaraju uskoro, tako mi reče teta, kaže - ostaje samo Levi's u Ušću, ali bez ovih seksi cena.Inače, u duhu naziva teme - spakovala mi Levi's jašu u Wrangler kesu. :)

Link to comment

Bio u Uscu, gledao Leviske. Neam pojma, prilicno krsh izbor. Sve nesto isprano, kvaziprljavo, sve neke sare, taman ko neki sicilijanski djilkos. Kupio na kraju neke u Zari, makar i one jedva prelazna ocena, al su jeftine, pa kad se nadjem negde gde je veci izbor uzecu neke druge, Nudie Jeans, Acne ili sta vec.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...