Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

Preporučio bih ti (ako ih ima u Beogradu), da pogledaš Lee. Vratili su se big time na tržište, i imaju odlične modele klasičnog jeansa.
Moram da verifikujem ovo, Lee je do jaja i zao mi je sto ga nema u BG, bar ga ja nisam nasao. Inace pre par meseci sam u Segedinu naleteo na Lee/Wrangler/Levi's shop u okviru nekog outlet centra i koliko sam video cene konkretno Lee-a su bile vise nego povoljne, u rangu tipa 50e, ako ne i ispod toga. Ja bio u nekom speedu pa me mrzelo da probam, sad se natezem da odem opet na tu stranu i nikako... Uglavnom, to je valjda onaj prvi koji naidje outlet, sa leve strane, pomalo neugledan sa nekim Nike, Adidas i slicnim tablama po njemu.
Link to comment

BTW, pojavile se jeans košulje u levis radnji u TC Ušće.Ima onih "klasičnih" koje su mene zanimale, a ima i fensi...sent from klozetska šolja by BVK

Link to comment

ja sam imala košulju kao što je ova druga samo je bila svetlija cool.gif , donela mi tetka iz Londona negde 1983. Potrajala je celu srednju školu, a onda ju je nasledila sestra. Nikad se nije ofucala. Možda je mama još uvek čuva u nekom budžaku.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...