Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

hm, nešto mi ne valja računica. skapirao sam jer mi je urs ispao suviše nizakizgleda da mi je sa računa skinuto i 15€ koje sam imao na deviznom tako da sam u stvari sve platio 12,5k :isuse: al dobro, opet 6k jeftinije nego da sam sve to pazario ovde ili bilo gde u evropi

Edited by korindjar
Link to comment
hm, nešto mi ne valja računica. skapirao sam jer mi je urs ispao suviše nizakizgleda da mi je sa računa skinuto i 15€ koje sam imao na deviznom tako da sam u stvari sve platio 12,5k :isuse: al dobro, opet 6k jeftinije nego da sam sve to pazario ovde ili bilo gde u evropi
Znaci svi troskovi su 9.500 DIN plus 3.000 DIN carina?
Link to comment

to moze bolje da se uradis ako imas ortaka u US.posaljes na njegovu adresu, mnogi imaju free delivery za narudzbine preko $100 cak i manjeortak poskida etikete sa farmerki, posalje USPS-om, to je sigurno manje od 40%stavi vrednost posiljke $10, deklarise kao used goodsplatis maks 500 din carinski pregled, verovatno ni tolikopitajte iskusnog svercera, nikad nisam nikakvu carinu platio

Link to comment
stavi vrednost posiljke $10, deklarise kao used goods
има оних који оће то да учине сиротињи и без ортака, друг је био мислим из хонг конга наручивао неко сокоћало ~100 евра, па су га ови питали да ли жели да му излепе пакет у том стилу и он присто
Link to comment
to moze bolje da se uradis ako imas ortaka u US.posaljes na njegovu adresu, mnogi imaju free delivery za narudzbine preko $100 cak i manjeortak poskida etikete sa farmerki, posalje USPS-om, to je sigurno manje od 40%stavi vrednost posiljke $10, deklarise kao used goodsplatis maks 500 din carinski pregled, verovatno ni tolikopitajte iskusnog svercera, nikad nisam nikakvu carinu platio
JEBOTEBOG!Ja zaboravio da sam upravo ovako dobio poslednju posiljku nekih kosulja iz USA, drugarica otale sve ovo odradila i nista nisam platio. Samo 200din lezarinu za paket.Ja ne mogu da verujem da sam ovo skroz zaboravio pa moraju mladi da me podsecaju.
Link to comment
to moze bolje da se uradis ako imas ortaka u US.posaljes na njegovu adresu, mnogi imaju free delivery za narudzbine preko $100 cak i manjeortak poskida etikete sa farmerki, posalje USPS-om, to je sigurno manje od 40%stavi vrednost posiljke $10, deklarise kao used goodsplatis maks 500 din carinski pregled, verovatno ni tolikopitajte iskusnog svercera, nikad nisam nikakvu carinu platio
mada...desi se da se paket zagubi jel', jebem im sve da im jebem...kako preko USPS-a ne postoji intl tracking ako ne pljunes sto i kusur baka za neki bolji service od onog obicnog veoma se lako desi da ne dodje do primaoca pa mi tako jedan poprilicno vredan (cca $500) paket koji sam poslao za praznike nikad nije dosao do odredista (kazu negde je izmedju istanbula i BG-a)...nacice ga kurac moj.btw ovo sve ostalo je tacno, oko 300 dindzi se placa carina ako se stavi vrednost 5 baka...takodje provereno. PM me ako bi neko da odradi neki deal.s_w.gif
Link to comment
JEBOTEBOG!Ja zaboravio da sam upravo ovako dobio poslednju posiljku nekih kosulja iz USA, drugarica otale sve ovo odradila i nista nisam platio. Samo 200din lezarinu za paket.Ja ne mogu da verujem da sam ovo skroz zaboravio pa moraju mladi da me podsecaju.
ti si gari retard
Link to comment
  • 3 weeks later...

kaze mi buraz da nema vise 501 u staklencu za 4500. sad su oko 7000 (mislim da mi rece 7200) :(drugo, prica se da se otvara gap na mestu springfielda u knezu.

Link to comment
ti si gari retard
Nismo se razumili. To nije ono kad sam ja narucivao karticom odavde. Tada sam sve regularno. Kao i ti.Ovo sam posle otkrio, tj. one su mi to sve smislile i odradile.
Link to comment
Nismo se razumili. To nije ono kad sam ja narucivao karticom odavde. Tada sam sve regularno. Kao i ti.Ovo sam posle otkrio, tj. one su mi to sve smislile i odradile.
i dalje mi je misterija kako nisi mogao ta dva prosta događaja da povežeš u tom superumu Edited by korindjar
Link to comment
i dalje mi je misterija kako nisi mogao ta dva prosta događaja da povežeš u tom superumu
Ali nece ti ovi iz RMC seckati etikete i lazirati racune... To vrijedi samo kad imas nekog da ti kupi, plati i posalje.A i pobrkao si. Ja imam super misice i trbusnjake a ne super um!
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...