Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Moraju izbori.

 

Kad je BoJo skinuo glavu Terezi, to je imalo neki ideoloski okvir, Brexti i tako to, i sledili su izbori.

 

Ova je napravil u turn nakon, ionako, najslabijeg mandata ikad stavivsi za kancelara lika koji je izgubio u provj rundi glasanja za novog premijera u Parlamentu.

 

No, svakako je kriza sistema, ne ide da 60.000 sedih glava bira premijera koji onda se nakon mesec dana posere na tih 60.000 licnosti.

 

I, jos gore ja da je taj tupson koji nit ima sarm BoJo-a kojim se krpi dvolicnost, niti "sam pritiv svih" "ja protiv sistema" trampov imidz bude uopste u sirem kugu razmatranja, ne samo sedih glava, vec Con MPija.

Link to comment
7 minutes ago, x500 said:

"Ubila je kraljicu" i verovatno jedan od najkracih premijera u istoriji UK. Ipak ce ostati upamcena. :(

Steta da se jedan takav kapacitet tako brzo potrosio. 

 

:zalosna:

  • +1 1
Link to comment

I naravno, već predvidjeno, BoJo pokušava “trijumfalni povratak” da “spasi stvari”, a koje je upravo on i započeo. 
 

Ovde trebaju izbori, ali Konzervwtivci to neće tek tako dopustiti jer znaju da bi bili zbrisani. Da su pametni, stavili bi Penny za PM i ostavili Hunta na finansijama. Najpopularniji izbor u narodu (ne medju članovima Torija) bi bio Sunak, ali Borisove psihopate mu nisu oprostili “izdaju”. Dok je medju izlapelim članovima Torija Boris najpopularniji izbor.

 

je-bo-te. 

 

 

  • +1 3
Link to comment
34 minutes ago, dragance said:

I naravno, već predvidjeno, BoJo pokušava “trijumfalni povratak” da “spasi stvari”, a koje je upravo on i započeo. 
 

Ovde trebaju izbori, ali Konzervwtivci to neće tek tako dopustiti jer znaju da bi bili zbrisani. Da su pametni, stavili bi Penny za PM i ostavili Hunta na finansijama. Najpopularniji izbor u narodu (ne medju članovima Torija) bi bio Sunak, ali Borisove psihopate mu nisu oprostili “izdaju”. Dok je medju izlapelim članovima Torija Boris najpopularniji izbor.

 

je-bo-te. 

 

 

 

Hunt je rekao da nece da se kandiduje za lidera.

Link to comment
×
×
  • Create New...