Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kad već svi pominjemo trendove zbog kojih UK politika podseća na domaću, ovde se trenutno opet zahuktava debata o popijima, tačni su kao sat kako se bliži 11-ti novembar. Ako me nisu dotukle vesti o Brexitu, Trampu, Hilari, Mejovoj, ozbiljno sada počinjem da razmatram bojkot svih medijskih sajtova do dvanaestog novembra. Eno je Tereza vrišti u parlamentu kako je zabrana FIFE da se popiji stavljaju na fudbalske dresove užasna. Živote bože.

 

Dobro, ta se debata ne može izbeći, evo već koliko godina. Dženkins ju jaše prilično, baš čekam šta će da objavi u Gardijanu.

 

Poppy je non-issue. 90% ljudi ga nosi, neki neće (recimo Seltikovi fudbaleri nisu nikad niti će) i mirna Bosna. Dok god se niko ne tera.

Link to comment

Poppy je non-issue. 90% ljudi ga nosi, neki neće (recimo Seltikovi fudbaleri nisu nikad niti će) i mirna Bosna. Dok god se niko ne tera.

 

Ma hvala bogu. Nego cela javna debata o tome, ajd samo na tviterima i fejsbucima, možeš misliti, nego što to ozbiljno prodire i u medije pa i u parlament. Prosto se stvara istraga poturica ko ne nosi popije, a onda oni što ne nose popije kontriraju i nazivaju one što ih nose budalama, pa onda ono krljanje oko feeemsi popija sa šljokicama koji koštaju £5, da bi sve kulminiralo natpisima u medijima kad je prošlog 11. 11. gugl nacrtao (po meni jako lep i elegantan) dudl sa malim makom kroz jedno slovo O, kada su svi mediji zauralali kako gugl ne pokazuje (dovoljno) poštovanje, jer je nacrtani popi jako mali, pogledajte samo koliki je na bingu! A koliko me sećanje služi, i neka budala u parlamentu je javno kritikovao gugl oko toga. I evo sad Mejova se kači s Fifom, ko da nema pametnijih stvari. Christ on a bike.

Link to comment

Ma hvala bogu. Nego cela javna debata o tome, ajd samo na tviterima i fejsbucima, možeš misliti, nego što to ozbiljno prodire i u medije pa i u parlament. Prosto se stvara istraga poturica ko ne nosi popije, a onda oni što ne nose popije kontriraju i nazivaju one što ih nose budalama, pa onda ono krljanje oko feeemsi popija sa šljokicama koji koštaju £5, da bi sve kulminiralo natpisima u medijima kad je prošlog 11. 11. gugl nacrtao (po meni jako lep i elegantan) dudl sa malim makom kroz jedno slovo O, kada su svi mediji zauralali kako gugl ne pokazuje (dovoljno) poštovanje, jer je nacrtani popi jako mali, pogledajte samo koliki je na bingu! A koliko me sećanje služi, i neka budala u parlamentu je javno kritikovao gugl oko toga. I evo sad Mejova se kači s Fifom, ko da nema pametnijih stvari. Christ on a bike.

 

da li im je fifa zakazala utakmicu sa skotskom 11og ili su se fudbalski savezi namerno tako dogovorili unapred planirajuci da se drkaju sa fifom? odgovor je jasan. jadni fudbaleri kojima nije dozvoljeno da iskazu svoju zalost noseci mak, arlauce mejovka, a ja pitam sta cemo sa debelim funkcionerima koji su iste te fudbalere naterali da se smrzavaju na terenu umesto da lepo propuste taj termin i omoguce fudbalerima da kod kuce placu sa svojom porodicom prozivljavajuci uzase verdena uz bbc dokumentarac ili na primer polazu vence na neki lokalni spomenik iskiceni makovima a zatim svrate na pice u klub britanske legije?

Link to comment

Poceli su da se svadjaju s FIFA? To je znaci sledeca recka posle zatamnjenih ugovra  :fantom:

 

Sledeci je brexit iz Fife, kao kada nisu hteli da udju izmedju dva rata. Reci ce jebes SP, mi imamo Home Countries Championship. Mislim, imacemo. A onda ce SFA da kaze jebo vas home countries, mi hocemo da igramo SP i EP. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

https://www.theguardian.com/politics/2016/nov/25/margaret-thatcher-pushed-for-breakup-of-welfare-state-despite-nhs-pledge

 

Licno nisam preterano iznenadjen ali je zgodno kao ilustracija koliko se nema pojma u realnom vremenu sta se u stvari dogadja

 

Šta je bio razlog za ovakve planove? Kapiram da bi im još više novca ostalo da se kockaju i da bi mogli da ulete igrači da prodaju privatno osiguranje? Jel razlog što je imalo par zainteresovanih za koje je to gurala, ili je isključivo do njene sociopatije?

Link to comment
×
×
  • Create New...