Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

farenhajt 451 ponovo posle 17-18 godina. cini mi se bi trebalo da se govori da zivimo u bredberijevskim, a ne u orvelovskim vremenima.

 

Ma gde, Haksli je taj koji je objasnio.

Link to comment

nemam pojma. vidjao sam samo Haklberija i to zato sto sam se dugo meracio da je kupim, sto se na kraju nije ni desilo (a volim da trosim pare na knjige, kupio novog Ferica pre par dana), nego je uzeh iz biblioteke.

 

inace, paralelno poceo da citam i Istocno od raja. kakav je kralj Stajnbek, kakvo predstavljanje Hemiltonovih i Treskovih na ovih prvih 60-ak strana.

Link to comment

[quote name="Sundance Kid" post="3941986"

 

inace, paralelno poceo da citam i Istocno od raja. kakav je kralj Stajnbek, kakvo predstavljanje Hemiltonovih i Treskovih na ovih prvih 60-ak strana.

 

 

gle, ja sam upravo jedva uspeo da se odvojim od iste knjige da vidim sta ima na fejsu i forumu. prevod na srpski nije los, ali ima ociglednih gresaka

sutra i prekosutra imam dva duga leta, mislim da cu uspeti da zavrsim

Edited by Parsons
Link to comment

jao i ja sam ove godine citala "istocno od raja", isto kao i vi bila potpuno zacarana, jedva sam cekala kuci sa posla da se vratim da nastavim da citam! maestralno!

 

 

trenutno citam ovo i nevidjeno mi prija:

IMG_0437.PNG

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...