Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Yoko Ogawa - Hotel Iris. Sveden, jednostavan, a ubedljiv stil i jedna nesvakidašnja, iščašena "romansa". Knjiga za čitanje u jednom dahu, ali prija i na kašičicu. Preporuka.

Link to comment
Yoko Ogawa - Hotel Iris. Sveden, jednostavan, a ubedljiv stil i jedna nesvakidašnja, iščašena "romansa". Knjiga za čitanje u jednom dahu, ali prija i na kašičicu. Preporuka.
ufufuf, toplo se nadam da ce je i kod nekeo izdati - ja sam procitala kod nas prevedene pripovetke bazen, studentski dom i dnevnik trudnoce i jedva cekam da se jos nesto njeno pojavi...
Link to comment

naravno, nisam izdrzala da stigne americko izdanje, pa sam kupila britansko, ruznije naslovnice, font mi ne odgovara za odabranu citalacku pozu, skuplja je itako to, ali sam morala da je imam. onda sam cekala da sve bude u skladu i nocas u 0:22 pocela da citam.11-22-63-collector-s-limited-edition-dvd-by-stephen-king-1077-p.jpg?w=355&h=548i ostala do cetiri ujutru.ako je prvih 160 procitanih strana merilo, ovo ce biti apsolutni hit, ne samo za intelektualno nedorasle zanrovce. razvedeni profa engleskog koji drzi casove i za odrasle idealan heroj za kinga da se odmah zaljubim, tu je i stalni fetis na bibliotekarke, recenica samo plovi, detalji totalno ocdjevski.veceras bih da spavam, pa sam naredila da mi se sakrije knjiga.za fanove

Edited by luba
Link to comment
Zasto%20je%20Marx%20bio%20u%20pravu.jpgmnogo sam uzbudjena dok citam ovu knjigu, svaka recenica mi je svecanost, zivim drugu mladost :wub:http://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-9391-zasto-je-marx-bio-u-pravu Edited by darling
Link to comment
naravno, nisam izdrzala da stigne americko izdanje, pa sam kupila britansko, ruznije naslovnice, font mi ne odgovara za odabranu citalacku pozu, skuplja je itako to, ali sam morala da je imam. onda sam cekala da sve bude u skladu i nocas u 0:22 pocela da citam.11-22-63-collector-s-limited-edition-dvd-by-stephen-king-1077-p.jpg?w=355&h=548i ostala do cetiri ujutru.ako je prvih 160 procitanih strana merilo, ovo ce biti apsolutni hit, ne samo za intelektualno nedorasle ™ zanrovce. razvedeni profa engleskog koji drzi casove i za odrasle idealan heroj za kinga da se odmah zaljubim, tu je i stalni fetis na bibliotekarke, recenica samo plovi, detalji totalno ocdjevski.veceras bih da spavam, pa sam naredila da mi se sakrije knjiga.za fanove
Izašlo odavno na gigapediji. Ima i za Kindle. Kome treba link, na PM.
Link to comment
"Gorući grm" Bogdana Žižića, izvanredna knjiga o životu Alfreda Pala, slikara, ilustratora i čoveka koji je štošta pregurao preko pleća u životu. Nadam se da će neko imati sluha da je objavi i ovde, progutao sam je za jedno popodne u vozu od Zagreba do Beograda.
Link to comment

to bih rado citao, pazaricu kad budem isao u Zagreb sledeci put.elem,5497853354_a63639860f.jpgzanimljiv tip Vane Ivanovic, bilo bi super kada bi Miceta malo manje kenjo ali sve u svemu ok.

Link to comment

Si citao od Vaneta "Drugo zvono"? Poslednji Jugosloven elegantno objasnio kako je SOE spakovala ravnogorce na ropotarnicu povijesti.U secanju mi ostala fotka kako je upecao ogromnu sabljarku u vodama frankisticke Spanije negde sezdesetih.

Edited by Yoda
Link to comment
11211-review.jpg_full_380.jpgKonacno poceo da citam ovo veoma hvaljeno delo i mogu da kazem da je zanimljivo napisana knjiga. Sa druge strane nemam puno prilike za citanje u poslednje vreme tako da trenutno stojim negde na osmom poglavlju vec oko nedelju dana :fantom: Ima li neko da je citao ili cita ovo ?Preporucujem ljubiteljima fantastike, misterije, itd.
Link to comment
naravno, nisam izdrzala da stigne americko izdanje, pa sam kupila britansko, ruznije naslovnice, font mi ne odgovara za odabranu citalacku pozu, skuplja je itako to, ali sam morala da je imam. onda sam cekala da sve bude u skladu i nocas u 0:22 pocela da citam.http://stuwho.files.wordpress.com/2011/11/11-22-63-collector-s-limited-edition-dvd-by-stephen-king-1077-p.jpg?w=355&h=548i ostala do cetiri ujutru.ako je prvih 160 procitanih strana merilo, ovo ce biti apsolutni hit, ne samo za intelektualno nedorasle zanrovce. razvedeni profa engleskog koji drzi casove i za odrasle idealan heroj za kinga da se odmah zaljubim, tu je i stalni fetis na bibliotekarke, recenica samo plovi, detalji totalno ocdjevski.
Uf, stvarno je dobro za sada. Nisam odavno čitao Kinga, zaboravio sam kako ume da prija kad je u elementu (jebaligarevolveraši). Stigao do dela kad protagonista odlazi u Derry, i momentalno krenuo da se prisećam sporednih likova. Barmen kaže Corcoran, a meni u glavi odmah ime Eddie, automatski :D Moraću ponovo da pročitam It jednom, kad budem imao mnoooogo vremena. Inače, ove godine bi se nastavio ciklus ubistava dece u Deriju. Jednom je bio 1957-58, sledeći put 1984-85, a 27 godina kasnije... 2011-12 :o
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...