Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gledam neki Prestigio laptop kod bate na akciji, pa me interesuje zna li ko, da li onaj procesor (Intel DC N3350) radi posao bez da štuca sa par otvorenih tabova Hroma i skajpom? Eventualno HD filmom puštenim preko wi-fi na TV?

Edited by desboj
Link to comment

To su govorili i za Acer pre 11 godina, Eno ga i dan danas radi osim ekrana koji je crkao pre par godina, stavljen na eksterni (?) monitor i radi sve u 16.

 

Ali realno je pao u vodu kao izbor samo zbog 14 inča monitora.

Link to comment
3 hours ago, desboj said:

To su govorili i za Acer pre 11 godina, Eno ga i dan danas radi osim ekrana koji je crkao pre par godina, stavljen na eksterni (?) monitor i radi sve u 16.

 

Ali realno je pao u vodu kao izbor samo zbog 14 inča monitora.

 

Nije preterano bitno, ali nije, Acer je pre 11 godina bio mnogo bolji brend nego što je danas Prestigio.

Link to comment

Moja iskustva sa Acerom su solidna. To nije nova firma uopšte. Prestigio, šta ja znam, to lutrija, može čovek i dobro da prođe uz malo sreće. Kod kupovine laptopova treba gledati koja firma ima najmanji procenat servisiranih kompjutera u prethodnoj godini i normalno kakva je garancija.

Link to comment
4 hours ago, Time Crisis said:

 

Nije preterano bitno, ali nije, Acer je pre 11 godina bio mnogo bolji brend nego što je danas Prestigio.

 

Ne znam koliko je Prestigio napredovao, ja sam kupio tablet 2013. prvenstveno da čitam stripove i vremenom se ispostavilo da samo to i mogu da radim, da je sve ostalo teško mučenje, a pričam o nekim banalnim stvarima, tipa surf. Tablet je bio plaćen 200e. Što se tiče servisa i garancije, sve najgore o njima, izuzetno loša iskustva. 

 

U tom periodu su bili prilično agresivni sa reklamom, sada prilično retko nalećem na njih, očigledno s razlogom. 

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Burazer ima telekomov modem u prizemlju kuce i zbog toga mu je slab signal na spratu bas. Da li postoji neki pojacivac ili tako neto sto bi mu omogucilo dobar signal na spratu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
18 minutes ago, Moća said:

Burazer ima telekomov modem u prizemlju kuce i zbog toga mu je slab signal na spratu bas. Da li postoji neki pojacivac ili tako neto sto bi mu omogucilo dobar signal na spratu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Zar nisi pitao pre par meseci za sebe i kupio xiaomy pojacivac?

Link to comment
  • 1 month later...

A sta ce ti opticki uredjaj? Sve mozes da nabacis na usb, em brze, em lakse. A ako ti bas treba, dokupis za oko 2500 dinara ili manje.

 

Gigatron je generalno preskup, a preporuka je sklapanje konfiguracije, nikako vec gotove.

 

Obavezno ssd, 8GB RAM memorije, AMD je drasticno jeftiniji od Intela, a u zavisnosti za sta ti treba, graficka ti mozda i ne treba, bar ne neka preskupa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...