Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

prva mašina je oko 3x brža za igrice, jer je grafa toliko brža ^_^

- čudi me da toliko košta, da nije nešto polovno od komponeneti?

- procesor je praktično core i3 i svi ga preporučuju za budget konfe, tako da ni tu abi trebalo da bude problema....

 

Gotova konfiguracija, neka prodavnica, na ponudi mi udarili pecat Win Wina Cacak. Kaze imaju jos 7 komada, prodaje se brzo.

Link to comment

Ok, mogli bi da povecamo, ali ne znam koliko je kad sklapaju konfiguracije...(ajd videcu). Nego, koji bi procesor bio dobar da se ubaci a da bude OK sa ovim ostalim komponentama?

 

Nema jedan konkretan u koji bi uperili prstom i rekli "to je taj". Može da ide cenom masno na gore, ali onda ostatak mašine ne bi imao smisla.

 

Ako je to tako fiksno i tako povoljno, uzimajte pa neka proba dečko konkretne igre, trebalo bi da tera uz malo čačkanja.

Link to comment

- ma za te pare je odlično, praktično dečko dobija ps4 performanse za 300 € ^_^

- jedino što je grafa malo starije generacije tj 2012 i malo više troši struje...

- ova gaming konfa, koju sada vidim da preporučuju na svetu kompjutera kao neki min za udobno igranje, je 20-30% brža ali zato 15k skuplja

 

attachment.jpg

Link to comment

Ajd, ako moze, jos jedno pitanje. Buduci korisnik kaze da se doda SSD 120 GB i posto cita prepisku :D tera me da vas pitam. Ja i nemam pojma sta je to (objasnjavao mi, ali...). To bi bilo dodatnih 6000 din, a ugradjuju besplatno. Sta kazete? Da li to treba da se doda ili da kupujemo ovako kako je?

Edited by Nesh
Link to comment

- ova gaming konfa, koju sada vidim da preporučuju na svetu kompjutera kao neki min za udobno igranje, je 20-30% brža ali zato 15k skuplja

 

attachicon.gifattachment.jpg

 

svet kompjutora preporucuje (lose) napajanje od 600w za konfiguraciju koja trosi oko 200w  :0.6:

 

btw. sto su skupe graficke karte u srbiji  :o

Edited by Zverilla
Link to comment

forumaši sa sveta kompjutera, da budem precizan, a konfa troši 150W u vrh glave tako da bi opušteno radila i na kinezu od 12€ ali ajde ovaj lc ipak ima neke zaštite i samim tim mnogo manje šanse da sa sobom u večna lovišta odnese i ploču ili hard kada/ako crkne ^_^

Link to comment

svet kompjutora preporucuje (lose) napajanje od 600w za konfiguraciju koja trosi oko 200w  :0.6:

 

btw. sto su skupe graficke karte u srbiji  :o

 

Taj LC i jeste neki minimum iole pristojnog napajanja, jeftinije od toga su ti samo kung-fu varijante. Imam par komada LC-a i nemam do sada zamerki. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...