Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

real je ponovo tragican. uzasna selekcija igraca i uzasna rotacija. mozemo mi da pricamo sta njima fali po pozicijama ali ocigledno je da oni nemaju lidera u ovoj ekipi. svi igraci su slicnog kvaliteta i ne zna se ko su igraci koji trebaju da iznesu najveci teret. nista oni nece osvojiti.
njihov problem je trener i nista drugo. kako taj luta. izgubljen skroz. tako mu i ekipa igra. mesina-janakis
Link to comment
Kosticu, ti li si?
:Drealno, treba sto pre da napusti real. postoje mnogi vrhunski klubovi gde bi on bio starter na svojoj poziciji.
Link to comment
:Drealno, treba sto pre da napusti real. postoje mnogi vrhunski klubovi gde bi on bio starter na svojoj poziciji.
Vidis da su ga i za lovu odradili.Jedino racionalno objasnjenje za ovo susenje na klupi mi je neka disciplinska zbog Novicinog izderavanja na Reyesa, kad mu je ovaj retard dao onu kosku u aut. Znam da je ovo "objasnjenje" nategnuto do pucanja, ali nista drugo mi ne pada na pamet.Kostic ne zna ni pravila.
Link to comment
Vidis da su ga i za lovu odradili.Jedino racionalno objasnjenje za ovo susenje na klupi mi je neka disciplinska zbog Novicinog izderavanja na Reyesa, kad mu je ovaj retard dao onu kosku u aut. Znam da je ovo "objasnjenje" nategnuto do pucanja, ali nista drugo mi ne pada na pamet.Kostic ne zna ni pravila.
ne verujem. gledao si real prosle sezone, radio je isto sto radi i danas. nema jasnu koncepciju i nema lidera = ponovo ce ispusiti u svim takmicenjima.
Link to comment
Vidis da su ga i za lovu odradili.Jedino racionalno objasnjenje za ovo susenje na klupi mi je neka disciplinska zbog Novicinog izderavanja na Reyesa, kad mu je ovaj retard dao onu kosku u aut. Znam da je ovo "objasnjenje" nategnuto do pucanja, ali nista drugo mi ne pada na pamet.Kostic ne zna ni pravila.
pa igraju dobro i reyes i suarez, zbog toga valjda nije ulazio.btw shta je rekao kostic? gledao sam bez tona poslednjih 15 minuta... Edited by Teixeira
Link to comment
pa igraju dobro i reyes i suarez, zbog toga valjda nije ulazio.btw shta je rekao kostic? gledao sam bez tona poslednjih 15 minuta...
Jebi ga, ulazio je cak i Mirotic, o Garbajosi da ne govorim.A za Kostica ja malo preterujem, realno. Jeste bilo i coast to coast i low post(cudo nije bilo ceonog auta), ali daleko od toga da je neslusljivo.
Link to comment
A za Kostica ja malo preterujem, realno. Jeste bilo i coast to coast i low post(cudo nije bilo ceonog auta), ali daleko od toga da je neslusljivo.
realno je pocheo previshe da kopira edina u prichi, tako da nije ni chudo shto pravi greshke. ali dobar je za ovo da kaze da ce cela sezona biti ekskluzivno na areni, da u nedelju ide ta i ta tekma itd. :)
Link to comment
realno je pocheo previshe da kopira edina u prichi, tako da nije ni chudo shto pravi greshke. ali dobar je za ovo da kaze da ce cela sezona biti ekskluzivno na areni, da u nedelju ide ta i ta tekma itd. :)
Da, da, odavno sam zapazio da je to kopiranje Edina bas uzelo maha na Areni (cast izuzecima ;) ). A Kostic jeste korektan, nema sta.
Link to comment

hoce li mauci :Hail: i ove sezone izvestavati o ucinku nasih internacionalaca po belom svetu (da ne kazem evropi) ?onaj fazon, protiv koga, minuti, poeni i ta neka™ statistika.

Link to comment
hoce li mauci :Hail: i ove sezone izvestavati o ucinku nasih internacionalaca po belom svetu (da ne kazem evropi) ?onaj fazon, protiv koga, minuti, poeni i ta neka™ statistika.
Hoce :)
Link to comment
nema jasnu koncepciju i nema lidera = ponovo ce ispusiti u svim takmicenjima.
Ne da nema jasnu, nego nema nikakvu koncepciju, apsolutno se ne pitaju u pogledu titule ni u ACB-u ni u Evroligi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...