Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Ja sam bio ubeđen da Ndong ide iz Barcelone, te da Kosta dolazi da ga zameni. :isuse: Kosta će ove godine biti peti igrač u rotaciji pod košem, to jest zamena četvorici koja su prošle godine bili dovoljni za titulu prvaka Evrope. Neće se on naigrati.

Link to comment

Pored onog skromnog Baraća, morao bi Musli da se izbori bar za 5-10 minuta na parketu.Totalni antiklimaks ovo drugo polufinale

Edited by Garnirung
Link to comment

Mesina je tako prsao, da ja to ne mogu da opišem. Novica je odigrao prvih 7 minuta i imao index 7 (4poena, 2 skokva i ukradena), on ga je izveo i sledeći put ubacio na 37 razlike.

Link to comment
Realova ""pojačanja"" :lol:edit; sad uigrava tomića i fišera :isuse:
Kako se čovek izgubio u vremenu i prostoru to je neverovatno, da li su mu 20 mil evra na raspolaganje, on već dve godine gubi od Barse sa po 20+ razlike, evo sada i 40
Link to comment

to sam i hteo da kažem, da me ne razumete pogrešno. fišer je odličan igrač, i ovi ostali imaju nekakav kvalitet, ali ključna pozicija pleja je i dalje baš slaba. spiskao je pare bezveze, jer u odnosu na prethodnu sezonu nijedan problem u timu nije rešio.

Link to comment
Kosta će ove godine biti peti igrač u rotaciji pod košem, to jest zamena četvorici koja su prošle godine bili dovoljni za titulu prvaka Evrope. Neće se on naigrati.
Njih petorica pokrivaju 4 i 5, znači 80 minuta na raspolaganju. Danas igrao 15 minuta, možda će još koji, a ako bude igrao tu između 10 i 15, to će biti odlično za njega.al ga je tresnuo Ribar :lol: Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...