Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

Imam par takvih sa pecanja, značilo bi mi desetak evra za kafanu :fantom: . Nisam znao da se dostižu tolike cifre
Imaš, kako da ne. Na stranu nečija spremnost da da toliko para za nju - fotografija je odlična.
Link to comment
Harddiskovi nikada nisu bili jeftiniji: kupis eksterno kuciste i 1Gb diska, imas siguran storidz za naredne cetiri godine.
thnx cowboy, mislio si na 1TB ;)jos jedno pitanje za iskusne a tice se prenosenja foto aparata (i opreme) preko graniceda li treba prijavljivatida li skener rucnog prtljaga na aerodromu moze da osteti neki senzor il nesto u masini :D
Link to comment

Ne treba, ali ne bi bi skodilo - u slucaju da se nadje neki vrlo revnosni carinik.

jos jedno pitanje za iskusne a tice se prenosenja foto aparata (i opreme) preko graniceda li treba prijavljivati
Ne, to se odnosilo na film.
da li skener rucnog prtljaga na aerodromu moze da osteti neki senzor il nesto u masini :D
Link to comment

aliteracija dva tona kroz 6 horizontalnih traka(linija) kao 'slucajni isecak prirode' .mene ova fotka ne toliko deprimira koliko iritira, usla bih u kadar da razmaknem okvire i vidim sta je izvan okvira, levo i desno od slike, dok ne ugledam nesto sto remeti tu teskobnu (imam utisak) kvazismirenostps. hvala jms za info

Edited by InvisibleLight
Link to comment
aliteracija dva tona kroz 6 horizontalnih traka(linija) kao 'slucajni isecak prirode' .mene ova fotka ne toliko deprimira koliko iritira, usla bih u kadar da razmaknem okvire i vidim sta je izvan okvira, levo i desno od slike, dok ne ugledam nesto sto remeti tu teskobnu (imam utisak) kvazismirenostps. hvala jms za info
tako nekako. ja opet zamisljam fotografa kako sedi 15 sati i cheka trenutak kada nema bash nikoga. sto je malo verovatno ^_^
Link to comment
tako nekako. ja opet zamisljam fotografa kako sedi 15 sati i cheka trenutak kada nema bash nikoga. sto je malo verovatno ^_^
pa sacekuse se prave za divlje i druge zivuljke.ovo mi deluje pusto/slabo frekventno.uopste nemam osecaj koja je razmera i kolika bi ljudska figura bila na njoj. deluje mi ova betnska traka kao neka zapustena pesacka staza. a mozda je i autoput iz velike daljine
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...