Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

  • 1 month later...

Bio sam u Djakovom Autletu i ima par brendova za male pare jedan je AST koji koliko vidim po etiketi neki Brugijev brend a kosta oko 3600 i ima IcePeak koji je oko 4800. Ima li ko iskustva sa ovim brendovima?

Link to comment
  • 3 months later...

Gde se u BGu mogu naći džemperi za preko košulje, ali ne oni pripijeni uz telo nego koji slobodno padaju, model za seniore da tako kažem?

Nisam zagledala muski deo ali verujem da imaju i za njih: Biliczki su imali fine vunene i pamucne a komotne dzempere (imam u vlasnistvu jedan takav), u pasazu izmedju Knez Mihailove i garaze na Obilicevom vencu (sa leve strane kada se ulazi u pasaz iz Kneza). Umeju da mesaju sa sintetikom tako da pogledaj ipak i etikete na svakom modelu. Cene su bile okej, vrlo cesto su imali i neke popuste.

Nisam svracala nekoliko godina ;D ali ako nemaju vise radnju na tom mestu, pogledaj im na sajtu gde je.

http://www.biliczki.rs/

Link to comment
  • 5 months later...

bio u onom m.m.o.c. šopu u borči :isuse:, svašta ima za smešne pare, jbg neka jakna od goratexa imala samo mali broj, pa uzeo neke majce i gluposti

ko se loži na militari fazon ima svašta, fajerke za 4 soma, i sve tako nešto. ne alfa fajerke

 

 

 

ima i biber sprej za soma dindži, pa ko voli

Link to comment

Gde ima farmerki broj 34/36? Znaci struk 34, duzina 36. Ne nalazim nidje, sve nesto 34/34 ili 36/34 a za nas mrsave dugonoge nista, jebeno neverovatno.

 

to je moja velicina. kolko si ti to visok? imas u bg po ovim trznim centrima, ali vrlo ogranicen broj modela.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...