Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

 

 

A selvage denim je vrsta denima koji je porubljen na oldskul način koji je kvalitetniji.

Ja sam kupio selvage farmerke na sportdirect, povoljno, dal je pravi, nemam pojma, niti imam sa čim da uporedim.
Link to comment

Kakva su iskustva sa kupovinom garderobe na Aliexpress? Nisam nista skuplje od 10 $ pazario a i ne znam da li im se velicine poklapaju sa nasim?

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Ako si naš L, možeš da kupiš njihov XXXL, ako ti treba veće, nema.

Ja sam kupovao samo kupaće gaće.

Link to comment

Ja sam kupio selvage farmerke na sportdirect, povoljno, dal je pravi, nemam pojma, niti imam sa čim da uporedim.

 

To beše one kangol za baš neke male pare? Razmišljao sam i ja da vidim kakve su ali sam nešto odustao, ne sećam se više ni što.

 

Za te pare idem na liposukciju i tetoviranje pa ću i u pazarskim izgledati kao ovaj na slici.

 

Ne dam 250 keka za krpu, radije ću kupiti četiri zimske Goodyear UltraGrip i nositi 501 od pre 10 godina.

 

:D Evo nešto jeftinije. Kaže da su original fit, to bi trebalo da je ovo što toni hoće.

 

https://www.urbanindustry.co.uk/collections/levis/products/levis-501-original-fit-jeans-stonewash

Link to comment

Vec smo pominjali, ne znam zasto ne pogledate ovde i ovde: godinama se kod njih snabdevam pantalonama i ostalim jaknama, sto se dzinsa tice, u 90% slucajeva je kvalitetniji, brojeva ima kakvih god hoces, modela onoliko, cene su vise nego OK.

Za kvalitet jamcim, isprobavan svugde i na svakom mestu, u svim uslovima, modeli jesu, doduse, malo konzervativniji..

 

Sad sa shopzilama i ostalim servisima je pretpostavljam jos lakse naruciti u Srbiju...

Link to comment

To beše one kangol za baš neke male pare? Razmišljao sam i ja da vidim kakve su ali sam nešto odustao, ne sećam se više ni što.

 

 

 

Ja kupio 5 komada

Nisu ih baš lepo opisali na SD, nisu sve iste, 3 para nosim aktivno, i imam par komada u rezervi, za 10-15 eur, odlična kupovina, a tek kad vidim da sam svih 5 dobio za pare koje bih ostavio za 1 par kod nas.

Edited by El Guapo
Link to comment

Vec smo pominjali, ne znam zasto ne pogledate ovde i ovde: godinama se kod njih snabdevam pantalonama i ostalim jaknama, sto se dzinsa tice, u 90% slucajeva je kvalitetniji, brojeva ima kakvih god hoces, modela onoliko, cene su vise nego OK.

Za kvalitet jamcim, isprobavan svugde i na svakom mestu, u svim uslovima, modeli jesu, doduse, malo konzervativniji..

 

Sad sa shopzilama i ostalim servisima je pretpostavljam jos lakse naruciti u Srbiju...

Jel to naručuješ u Srbiju da stigne ili?
Link to comment

Jel to naručuješ u Srbiju da stigne ili?

Par drugara koje sam prosvetliotm  dobijaju preko nekih servisa, mislim da je shopzilla i neki forwardit, tako nekako, nisu imali primedbe, raspitacu se pa javljam.

Ja sam napravio aranzman sa ondasnjom firmom za koju radim, pa mi oni organizuju u sklopu redovnih aktivnosti, izvinjenje ako sam bio nejasan, mislio sam da sa svim tim aliekspresima to ide ocas posla.

Link to comment

A forwardit je usluga koja "pomogne" kad ne šalju preko bare...

....shit has hit the fan...

  

Pa to i pitam, ali ekspresi, geaebestovi šalju ovamo...

....shit has hit the fan...

Na putu sam, imas preciznu informaciju za par dana.

Link to comment

Ja sam koristio forwardit pre nekoliko godina. Sve bilo ok. Čak sam i neke lekove poručivao. Plus iz najk stora i neku igračku sa amazona.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Gde mogu da kupim kvalitetne crne polo majice bez ikakvog znaka ili aplikacije?

Gde se u Beogradu mogu naći muške crne rolke najklasičnije? Može i kao džemper i kao majica, i jedno i drugo me zanima.

 

nemoj sine tolko crnog, ko bogosloviju da studiraš, a ne filozofski već petnaestu godinu

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...