Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

4 hours ago, darling said:

roksi, u zari gledaj prsluke i na decjem odeljenju. mi zene uglavnom stajemo u decje najvece brojeve, tu moze da se probere, a jeftino.

 

fala darling, stvarno dobra ideja. sledeci put cu da virnem (mislim da mozda i duksevi, majice i jakne mogu tu da se nadju, ono mozda malo cropped, al fino) i to verovatno vise u sekciji za deckice. 

 

1 hour ago, Ras said:

Budućnost je u naturizmu.

 

al kako cete u evropi na minusu u naturizam? mora bar prsluk.

Link to comment
30 minutes ago, roksi said:

 

al kako cete u evropi na minusu u naturizam?

 

manja briga od:

 

30 minutes ago, roksi said:

al kako cete u evropiu?

 

Edited by Ras
Link to comment
22 hours ago, darling said:

ja sam ovaj videla uzivo i pomislila da mi je zao sto imam previse prsluka, a da nema veze sto sam zensko. jel taj nisam jae? lazni nubok!

 

https://www.zara.com/hr/en/basic-faux-suede-gilet-p08281368.html?v1=6451880&v2=1079281

 

i ovaj mi je odlican sa slike.

 

https://www.zara.com/hr/en/puffer-gilet-p01792360.html?v1=6483741&v2=1079281

 

 

bio, uzeo

 

https://m.zara.com/hr/en/rubberised-puffer-gilet-p04604400.html?v1=6451990&v2=1079281

 

 

zara je zajebala vek što se tiče brojeva i standardizacije veličina

 

jedan model xl, drugi 2xl

Link to comment

Uleti u Zari i nekad nešto veće... imam njihov kaput, a imao sam i neki sako ranije, a 2m visine, tako da nemojte da vas mrzi da svratite

Edited by Lezilebovich
Link to comment
On 22.10.2018. at 13:26, roksi said:

 

fala darling, stvarno dobra ideja. sledeci put cu da virnem (mislim da mozda i duksevi, majice i jakne mogu tu da se nadju, ono mozda malo cropped, al fino) i to verovatno vise u sekciji za deckice. 

 

 

 

ima i na devojcicama u sta moze da se stane. na decacima je pravo veliko, imam kisnu kabanicu, majice, mekani sako dzemper, a sa devojcica par duksi na kojima pise nesto sto mi znaci. kad se kupuje treba ici bez predrasuda.

 

Link to comment
2 hours ago, darling said:

 

ima i na devojcicama u sta moze da se stane. na decacima je pravo veliko, imam kisnu kabanicu, majice, mekani sako dzemper, a sa devojcica par duksi na kojima pise nesto sto mi znaci. kad se kupuje treba ici bez predrasuda.

 

 

moracu da pogledam, thx darling! i slazem se za to da treba da se virne svugde a ne samo tamo gde nas navode i u sta nas grupisu. (btw. na nekom random blogu ili jutjubu, ne secam se vise tacno ali znam da mi je bilo malo otkrovenje(!) zenska je pazarila bas dobru rock-style koznu jaknu sa decijeg "odeljenja" [sekcija za decke] da li zare ili h&m. e tu sam stekla nagovestaj da je vreme da se otmem i odevnom sistemu;))

 

e da! btw, nadjoh kombinezon koji mi se dopada i s kojim bih da rizikujem:) ali nema mog broja - al vrebam i cekam da neko vrati

 

 

Link to comment
7 hours ago, borris_ said:

To se zove kriza cetrdesetih...

 

i tako zadnjih 30 godina:laugh:

 

kakva kriza, u pitanju su dizajni i dzuniori imaju bolje dizajnere.

 moje oblacenje se uglavnom sastoji od majice, farmerki i patika. casual sto bi rekli. i sa sto manje šara. solid. i bez vidljive marke. 

 

a cim dodjem kuci presvucem se u trenerku i kucne majice. 

Link to comment
22 hours ago, mustang said:

redovno kupujem na dznuior odeljenju, vise odgovara mom stilu nego za odrasle

takođe,mada više odgovara mojoj visini nego stilu ,5"5",i do ženskog sektora nekad svratim po starke 

I onda me gleda keva,pa to je  žensko,e pa kada ste me ovakvog napravili nemam puno da biram 

 

Link to comment
36 minutes ago, Fakundo Sava said:

takođe,mada više odgovara mojoj visini nego stilu ,5"5",i do ženskog sektora nekad svratim po starke 

I onda me gleda keva,pa to je  žensko,e pa kada ste me ovakvog napravili nemam puno da biram 

 

 

naravno  zaboravila sam i musko odeljenje :) trenerke su mi sa tog ...

 

nema potrebe da se covek ogranicava ....glupost. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...