Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

to je zato sto se ovde svako ko nosi odelo percipira kao ljakse.

 

 

budalastina, ljaksea nikad nisam video u odelu a video sam ga i previse puta.

ugl kapuljaca fazon.

 

:Jova:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Mogla bih da sočinim fashion report sa otvaranja hotela u Porto MNG sinoć. Bilo teget sakoa sa zlatnim dugmadi ma, što baš volim, bilo crvenih tola, maramica u sakou, itd. Uglavnom, žene su mahom bile obučene na gala nivou dok muškarci borderline casual. Osećao se mismatch.

 

Nisam bila blizu Miloa da mu vidim cipele. Ali mislim da nema šanse da su bele. Peter Munk bež laneno odelo. Dosta lep teget sako i odličnu belu košulju je imao vlasnik Moric Ajsa, jedan omanji ali super harizmatični Austrijanac.

 

Moj favorit je jedan Brit koji je recimo menadžer novog jedinog diskaća u PM koji je imao zagasitije tirkiz odelo sa belom košuljom i slippers u toj boji odela. Majstor.

Link to comment

Nisam bila blizu Miloa da mu vidim cipele. Ali mislim da nema šanse da su bele. Peter Munk bež laneno odelo. Dosta lep teget sako i odličnu belu košulju je imao vlasnik Moric Ajsa, jedan omanji ali super harizmatični Austrijanac.

 

:lol: 

 

Meni on harizmatičan ko bajata viršla. Trčao je polumaraton ove godine, jedno vreme bio pored mene dok ga nisam pretekla. -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...