Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Cemu taj bes od ranog jutra? Lepo te pitao covek. Evo ja sam npr. znao, ali ima ljudi koji ne znaju. Razumes? Nije sramota pitati.

 

A sad najbolje da je pitanje šta su farke na temi na kojoj se piše o odeći i obući bilo dobronamerno. :lolol:

Link to comment

daj guglaj bolidu i prestani da smaraš na svakoj jebenoj diskusiji

iju!?

 

nije ništa ružno u podtekstu bilo, a i tu smo da saznajemo jedni od drugih, gugl je poštapalica

Edited by boshoku
Link to comment

ja kad kupim takve (dobro, zena, ne ja), kazete da sam ljakse :(  nadam se da cu morati do da nosm iskljucivo na nekim proslavama. oke, i boskic je ljakse pa te mozda u pravu.

 

nemo se ljutis ljubi te brat

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

znam, meni takve sluze za svadbe, i to samo za one gde moram da ih obujem, a ostalo vreme leze u prasini kao cipelici.

Link to comment

A sad najbolje da je pitanje šta su farke na temi na kojoj se piše o odeći i obući bilo dobronamerno. :lolol:

Ne znam, po meni pitanje nije zasluzilo takvu reakciju. Ovaj forum bi bio lepse mesto bez takvih izliva zuci.

možeš i na kviz! a je l' znaš šta su biciklana i smećarnik? :) ))))

Eh sad, lepo sam te pohvalio za smajlije i ti upropastis utisak. Jedan smajli je dovoljan da prenes svoj spokoj, onih cetiri viska govore o tvom nespokoju i anksioznosti. Kao da zelis nesto da kazes, a ne usudjujes se. Slobodno reci, ovde niko ne osudjuje.

:)

Link to comment

hmm gilja je jedini deo odevnog skupa sa kojim može da eksperimentiše u formalnom odevanju. tu je i opasnost da se sklizne u neukus, pa velika većina i ne pokušava opit.

meni nekako suviše obične, na stranu vrh i zumba po srediini koji mi se uopšte ne svidjaju

Link to comment

ja kad kupim takve (dobro, zena, ne ja), kazete da sam ljakse :(  nadam se da cu morati do da nosm iskljucivo na nekim proslavama. oke, i boskic je ljakse pa te mozda u pravu.

 

nemo se ljutis ljubi te brat

 

to je zato sto se ovde svako ko nosi odelo percipira kao ljakse.

 

ja ovih dana menjem pos'o, pa cu posle 4 godine ponovo morati da budem ljakse i to ful ljakse sa sve kravatom. :(

 

moram kupiti bar 2 odela i 5-10 kosulja, kako bi kompletirao ljakse autfit. cipele, kravate i carape za odelo dodatno. kupovina svega toga u bg-u je agonija u startu. cak razmisljam da li bi mi bilo pametnije da zapalim na produzeni vikend do italije i sve to kupim tamo. ima onaj neki ogromni autlet kod firence, samo ne znam kakva je ponuda sad tamo. kad sam poslednji put bio moglo se za 200 evra pazariti odelo koje bi u bg-u kostalo bar 500 ako ne i vise.

Edited by nenad
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...