Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Ne znam, po meni pitanje nije zasluzilo takvu reakciju. Ovaj forum bi bio lepse mesto bez takvih izliva zuci.

 

To da, nedobronamerna pitanja, ukljucujuci sva podjebavanja zbog dijalekata i zargona, najbolje je ignorisati. :)

Link to comment

to je zato sto se ovde svako ko nosi odelo percipira kao ljakse.

 

Daleko bilo, odela su najhot autfit ali nazalost samo kad su dobra, a to je u Srbili otprike u 5% slucajeva. Ko ne zna kako treba da izgleda dobro odelo ode na Ben Sherman sajt i informise se.

Link to comment

To da, nedobronamerna pitanja, ukljucujuci sva podjebavanja zbog dijalekata i zargona, najbolje je ignorisati. :)

Apsolutno se slazem, nikako ne volim ta sitna podjebavanja koja vise govore o onome koji to radi, nego o onome kome je to upuceno. Najbolje je reci popu pop, a bobu bob.

:)

Link to comment

joj, kakva crna podjebavanja. ako me stalk fan klub miralscheisser ne drka, ne bi ni bole.

nego lik izvire i davi na svakoj temi. ne znam kako vam to ne ode po kurcu?

 

 

to je zato sto se ovde svako ko nosi odelo percipira kao ljakse.

 

ja ovih dana menjem pos'o, pa cu posle 4 godine ponovo morati da budem ljakse i to ful ljakse sa sve kravatom. :(

 

moram kupiti bar 2 odela i 5-10 kosulja, kako bi kompletirao ljakse autfit. cipele, kravate i carape za odelo dodatno. kupovina svega toga u bg-u je agonija u startu. cak razmisljam da li bi mi bilo pametnije da zapalim na produzeni vikend do italije i sve to kupim tamo. ima onaj neki ogromni autlet kod firence, samo ne znam kakva je ponuda sad tamo. kad sam poslednji put bio moglo se za 200 evra pazariti odelo koje bi u bg-u kostalo bar 500 ako ne i vise.

 

brate, uzmi me za shopping konsultanta, biće ludo! naučim te i ketvok!

 

 

stock-photo-21091538-three-asian-girls-s

Edited by Ravanelli
Link to comment

@Nenad

Idi u Milano, bliže je. U Serravalle outlet. Ima svega, a pošto ti puno stvari treba mislim da ćeš sa svim popustima proći ko car u Boggi Milano koji je affordable. E onda, sve što uštediš spičkaj na Gucci cipele. Engleska ideja za dizajn, a italijanska izvedba.

Link to comment

joj, kakva crna podjebavanja. ako me stalk fan klub miralscheisser ne drka, ne bi ni bole.

nego lik izvire i davi na svakoj temi. ne znam kako vam to ne ode po kurcu?

 

 

 

brate, uzmi me za shopping konsultanta, biće ludo! naučim te i ketvok!

 

 

stock-photo-21091538-three-asian-girls-s

 

ako me naucis ketvok, to ce biti previse, nece zene moci da rade nista.

 

@mau

 

kako je milano blizi od firence? iz bga je to isto, cak je firenca malo bliza, doduse zanemarljivo. jedino ako je stvarno ponuda bolja.

 

daj neke savete za outlete. ili mislis da idem "obicnu" bogii prodavnicu pa da tamo zabodem sve. ove cene na sajtu sto sam nasao su bas surenje nema nista ispod 600 evra.

 

edit

sad vidim da si spomenula autlet, jel ima tamo i boggi prodavnica ili je to bio odvojen savet?

Edited by nenad
Link to comment

e meni je neki lik pričao za mnogo dobar outlet kod venecije. nemam pojma ništa više od ovoga na netu, osim da je imao stvarno dobar tvid sako.

 

http://www.mcarthurglen.com/en/outlets/italy/mcarthurglen-noventa-di-piave/

 

 

ali koliko vidim po tripadvisoru, pre savetuju firencu i milano... mislim možeš da povežeš i šniclu dok si u f.

Edited by Ravanelli
Link to comment

e meni je neki lik pričao za mnogo dobar outlet kod venecije. nemam pojma ništa više od ovoga na netu, osim da je imao stvarno dobar tvid sako.

 

http://www.mcarthurglen.com/en/outlets/italy/mcarthurglen-noventa-di-piave/

 

 

ali koliko vidim po tripadvisoru, pre savetuju firencu i milano... mislim možeš da povežeš i šniclu dok si u f.

 

kao da si znao.

 

ustvari ja samo trazim razlog da odem ponovo u san casciano na najbolji stejk fjorentino ikada.

Link to comment

 

@mau

 

kako je milano blizi od firence? iz bga je to isto, cak je firenca malo bliza, doduse zanemarljivo. jedino ako je stvarno ponuda bolja.

 

 

 

 

Nije blizi, ali zato imas let do tamo za 120e.

 

Pre par godina sam isao sa drustvom kolima do Firence pa sam morao da istrpim posete outletima. Onaj koji smo obisli u Firenzi je imao vise skupljih brendova, kaput kosta 700 a na popustu 400 evra, jupi, dok je onaj blizu Venecije, valjda se Veneto zove, imao vise pristupacnih stvari.

Link to comment

hmm gilja je jedini deo odevnog skupa sa kojim može da eksperimentiše u formalnom odevanju. tu je i opasnost da se sklizne u neukus, pa velika većina i ne pokušava opit.

meni nekako suviše obične, na stranu vrh i zumba po srediini koji mi se uopšte ne svidjaju

Amin.

 

Mirnim danima se šlepam uz chinos i starke uz košulju, kravatu, eventualno sako. Kad mora megabizMis, udarim SnS-unfriendly odelo i nakalemim neke Trippen cipele teurušim kosmos elegancijom i ljepotom. Plus sam car koji ima kalendar i kapira da je 2014. u 21. veku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...