December 21, 200916 yr Zar je moguće da nije bilo A?Poješ govna dva.Šta je?Poližeš mi jaje. ...Možda je već bilo:Koka kola.Majka ti gola.
December 21, 200916 yr Author shta je?jaje od azzdajeИ загребачка варијанта:кај је?јаје с ХималајеА на екскурзијама, такмичењима и осталим местима где се гомила дечурлије стрпа у спаваоницу, па онда зезању никад краја, неком се спава па испали "ко писне говно стисне". Одговоре му "иди пишај па се стишај". Edited December 21, 200916 yr by расејан
December 21, 200916 yr Author i varijanta: kenjaj, brzine menjaj...Добро си ме подсетио - пуна верзија је била у чистом десетерцу:ћути, кењај и брзине мењај
December 22, 200916 yr a upravo ovih dana smisljam rugalice za juniorku, i evo teme :)kazi kos,ovoliki ti nos!kazi kikiriki,nos ti ovoliki!u odgovoru obavezno mora da se ispred lica stave rasireni prsti, s palcem na nosu, i da se mrdaju. jos je efektnije kad se palac druge ruke veze za malisu prve.(e, jesam ga objasnila, jebo me onaj mis-pis!)poz
December 31, 200916 yr ti zino, pa ga skino :D ko pisne, govno stisne!poz Edited December 31, 200916 yr by le petit nicolas
January 1, 201016 yr Fora koju sam prodao tokom utakmice Makabija- Ko je dao koš?- Kataš.- Za kurac me hvataš!
Create an account or sign in to comment