Jump to content
IGNORED

Кажи трска


расејан

Recommended Posts

Тј бар је Мома Капор (док се није претворио у Момоа) то тако звао. Било је популарно кад сам био клинац, а бар једној од наших деца се јако свиђа. Невоља је што се сећам само ова три, а мора да је било још:- кажи мастило- мастило- у дупе те частило- трска ... у дупе те прска- лађа ... у дупе те гађаЗна ли неко још?

Link to comment
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    15

  • bus

    8

  • Hamlet Strašni

    7

  • woodooinstalater

    6

Jao, pa gde ovo. Ja sam ostao u osnovnoj školi po tome, moji drugari ništa ne smeju da pričaju, na sve im doskočim, ma koliko bilo glupo. Ima ih stvarno milijardu i sve su vulgarne, glupe, primitivne i potpuno neduhovite. :)

Medjutim, najjači™ utisak mi je ostavio jedan moj kolega, koji je standardni "dok si to smislio, na mom si visio" odgovor prevazišao sa "fora ti je jaka, moj ti kurac orbit žvaka".

Link to comment
Jao, pa gde ovo. Ja sam ostao u osnovnoj školi po tome, moji drugari ništa ne smeju da pričaju, na sve im doskočim, ma koliko bilo glupo. Ima ih stvarno milijardu i sve su vulgarne, glupe, primitivne i potpuno neduhovite. :)

Medjutim, najjači™ utisak mi je ostavio jedan moj kolega, koji je standardni "dok si to smislio, na mom si visio" odgovor prevazišao sa "fora ti je jaka, moj ti kurac orbit žvaka".

A, pa ima i ruralna varijanta:

Al' ti lepa recenica, moj ti kurac pecenica.

I naravno: dok si to smislio, na mom si visio.Edit: nista licno, ovo je valjda u naucne svrhe :)

Edited by woodooinstalater
Link to comment
A, pa ima i ruralna varijanta:

Al' ti lepa recenica, moj ti kurac pecenica.

I naravno: dok si to smislio, na mom si visio.Edit: nista licno, ovo je valjda u naucne svrhe :)

Ma jašta. :)edit: nema. fino mesto, moram da se ponašam. Edited by Lrd
Link to comment

A: Pozdravila te Slavica.B: Koja Slavica?A: Moga k.... glavica.A: Pozdravila te Zorica.B: Koja Zorica?A: Moga k.... korica.i najgluplji koji sam cuo..A: Pozdravio te Rajko.B: Koji Rajko?A: Onaj sto te je je*ao, a ti vikao: "Jao majko".

Link to comment

drugari i ja cesto praktikujemo one fudbalske. nainspirativniji su Tomas Ujfalusi, Roberto Badjo, Raul Tamudo, Abubakar Oumaru, Savio... mislim da su nastavci ocigledni.ne racunajuci te prostote, klincima moze biti smesno ono `necu - glava ti u smecu` (mada smo mi govorili `zapalim ti svecu`)e da, kokota, pozdravio te Bozica! :)

Link to comment
drugari i ja cesto praktikujemo one fudbalske. nainspirativniji su Tomas Ujfalusi, Roberto Badjo, Raul Tamudo, Abubakar Oumaru, Savio... mislim da su nastavci ocigledni.ne racunajuci te prostote, klincima moze biti smesno ono `necu - glava ti u smecu` (mada smo mi govorili `zapalim ti svecu`)e da, kokota, pozdravio te Bozica! :)
Zaboravio si halfa, onog Japanca: Natakote Janakitu :mellow:Edit: mozda je trol, ali gre'ota je ne objasniti poreklo onog Tarzanovog (kada dolazi u pomoc) krika, koji otprilike ide AAAAAEEEEEIIIIIIIIOOOOOOUUUUUUUUAAAAAAAIIIIIIOOOOO.....Tumaci se kao: Tarzan kenja bodljikavu zicu niz Balkansku ulicu. Edited by woodooinstalater
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...