Jump to content
IGNORED

Кажи трска


расејан

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    15

  • bus

    8

  • Hamlet Strašni

    7

  • woodooinstalater

    6

Zar je moguće da još faliMolim?Opalim te golim.
Ђокица Милаковић (безвезни глумац али из ергеле Лоле Ђукића) је на некој тезги испалио и словеначку верзију:Просим?Опалим те босим.
Link to comment

Kakva tema. :lol:

drugari i ja cesto praktikujemo one fudbalske. nainspirativniji su Tomas Ujfalusi, Roberto Badjo, Raul Tamudo, Abubakar Oumaru, Savio... mislim da su nastavci ocigledni.
Bila je crtana serija gde je bila Gertruda - olizes mi...Kazi gudalo - j...m te budalo.Molim - opalim te golimopalim te tupim kad se pravis glupim (ovo nekad kaze prvi, nekad drugim a nekad obojica istovremeno pa ko pre)
Link to comment
drugari i ja cesto praktikujemo one fudbalske. nainspirativniji su Tomas Ujfalusi, Roberto Badjo, Raul Tamudo, Abubakar Oumaru, Savio... mislim da su nastavci ocigledni.
А коме није очигледно, постојало је средство за очигледну наставу - нацрта се неколико чича Глиша у низу, па је првом споловило ниже колена, па све краће и краће, док последњи једва да има шта. Онда се жртви постави питање ко су ти људи. Наравно да не зна, а имена гласе:Мехо ПузићРато ДугоњићХимзо ПоловинаАлија СиротановићЈаков СиротковићДраган Никитовићхм, кречана... фали ми један негде између Половине и Сиротановића.
Link to comment
Kazi NecuNecuUpalim ti svecuPozovem ti popa da te zakopaPozovem ti misa da te popisa
'Ајде, ово је дечије, па не морам да изигравам финоћу (колико се сетим):Нећузапалим ти свећу, позовем ти попа да те покопа, позовем ти лава да те успава, позовем ти миша да те попиша, позовем ти свраке да те покаке...Стаде ми мозак, али се сећам да је било јако много. А и не могу да размишљам тренутно јер сам опседнут покушајима да се сетим што више песмице "питу од петлића".Дакле, нешто типа, јој што волим кнедлу од шљивића, нешто, нешто,нешто, ал' највише волим питу од петлића.Шта је, бре, ту још било? Рије ми по мозгу.
Link to comment
Шта је, бре, ту још било? Рије ми по мозгу.
Volim pitu od zečića, volim čorbu od petlića, volim knedle od šljivića, a što volim iznad svega- to je pečenog detlića!Prvo ću ga očupati ohoho, onda ću ga ukuvati ohoho, pa ga dobro izdinstati ohoho, pa ću prste polizati ohoho!_______Ko je to?Ja!Ko je rek'o ja?Ja sam rek'o ja!Ko je rek'o ja sam reko ja?Ja sam rek'o ja sam rek'o ja!Ko je rek'o ja sam rek'o ja sam rek'o ja?

Link to comment
Volim pitu od zečića, volim čorbu od petlića, volim knedle od šljivića, a što volim iznad svega- to je pečenog detlića!Prvo ću ga očupati ohoho, onda ću ga ukuvati ohoho, pa ga dobro izdinstati ohoho, pa ću prste polizati ohoho!_______Ko je to?Ja!Ko je rek'o ja?Ja sam rek'o ja!Ko je rek'o ja sam reko ja?Ja sam rek'o ja sam rek'o ja!Ko je rek'o ja sam rek'o ja sam rek'o ja?

Hvala! :wub:
Link to comment

dva vulgarisa:

-kazi dragicka.-dragicka!-vidi ti se picka!

 

-sedam -na sta?-ja na broj, ti na moj!-broj se izliz'o, kurac mi poliz'o!

Edited by holden kolfild
Link to comment
u sta bi spadalo "moj te mota oko plota, moj te ganja oko panja"?
У овде... него не могу да се сетим у којим се то приликама могло елегантно уденути у конверзацију. Тј, шта дође пре овога? Уопште, који су то кораци били које бисмо могли да означимо као почетак рунде?
Link to comment
Тј бар је Мома Капор (док се није претворио у Момоа) то тако звао. Било је популарно кад сам био клинац, а бар једној од наших деца се јако свиђа. Невоља је што се сећам само ова три, а мора да је било још:- кажи мастило- мастило- у дупе те частило
Ја знам за мастило /говнима те частиломислим да је ово и метрички чистије
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...