Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

Polovni da ili neki buđavi model ili ako si spreman da platiš debilnu cenu. Da uđeš u prodavnicu i dobiješ recimo Daytonu po normalnoj ceni je nemoguće za obične smrtnike.

 

 

https://www.watchmaster.com/en/journal/news-en/rolex-waiting-list-watches-with-the-longest-waiting-times

 

Što se tiče pitanja gde ih ja kupujem - nisam nikad ni pokušao da kupim Rolex. Niti imam 10 hiljada za sat niti bih kupio Rolex da ih imam. 

Screenshot_20230921_104234_Chrome.jpg

To što taj sajt mlati je prazna slama. Prošle godine sam mog prijatelja odveo ovde u Trstu(dakle ne ni u nekom velikom gradu) u radnju koja prodaje Rolex. Kupio je baš Daytona, od roze zlata sa dijamantima, koju su imali u radnji, platio je, spakovali su i on je odneo sat sa sobom. Tako da ti preprodavci naravno čekaju, jer su upravo to-preprodavci.

Ali, niko ozbiljan i ne kupuje ništa od tih, već kod ovlašćenih dilera.

  • Haha 1
Link to comment

Upravo je obrnuto. Na gray marketu možeš da dobiješ sat odmah ako si spreman da platiš previše. Direktno od Rolexa se čeka. Drago mi je što tvoj prijatelj uspeo da nađe sat koji je želeo, ali to je samo jedna anegdota.  Ima milion ozbiljnih izvora pa je lako proveriti koje je realno stanje stvari. Uostalom, može i da se ode na Rolexov sajt i naruči neki model. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Uostalom, može i da se ode na Rolexov sajt i naruči neki model. 

 

Zainteresovala me vaša rasprava pa sam otišao na sajt (Aussie), ali nema cena i online kupovine:

 

Only official Rolex jewelers are allowed to sell and maintain a Rolex watch. With the necessary skills, technical know-how and special equipment, they guarantee the authenticity of each and every part of your Rolex and help you make the choice that will last a lifetime.

 

Ima mapa celog sveta sa tim zvaničnim draguljarima. @Tresko, jel radnja bila Bastiani‬ (Via San Nicolo' 27), to je jedina izlistana za Trs'

Link to comment
12 minutes ago, peralozac said:

 

Zainteresovala me vaša rasprava pa sam otišao na sajt (Aussie), ali nema cena i online kupovine:

 

Only official Rolex jewelers are allowed to sell and maintain a Rolex watch. With the necessary skills, technical know-how and special equipment, they guarantee the authenticity of each and every part of your Rolex and help you make the choice that will last a lifetime.

 

Ima mapa celog sveta sa tim zvaničnim draguljarima. @Tresko, jel radnja bila Bastiani‬ (Via San Nicolo' 27), to je jedina izlistana za Trs'

Ima konfigurator koji ti na kraju izbaci cenu i kontakte prodavnica u kojima možeš da ga naručiš po toj ceni. 

Link to comment
17 minutes ago, peralozac said:

 

Zainteresovala me vaša rasprava pa sam otišao na sajt (Aussie), ali nema cena i online kupovine:

 

Only official Rolex jewelers are allowed to sell and maintain a Rolex watch. With the necessary skills, technical know-how and special equipment, they guarantee the authenticity of each and every part of your Rolex and help you make the choice that will last a lifetime.

 

Ima mapa celog sveta sa tim zvaničnim draguljarima. @Tresko, jel radnja bila Bastiani‬ (Via San Nicolo' 27), to je jedina izlistana za Trs'

U ovom slučaju da, ali čak i u Trstu ima druga radnja koja je takodje ovlašćeni diler (Dobner), gde isto može da se kupi Rolex, a i neke druge marke.

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Ima konfigurator koji ti na kraju izbaci cenu i kontakte prodavnica u kojima možeš da ga naručiš po toj ceni. 

 

Donekle si u pravu. Probao sam pre postovanja Daytona i bilo je cena na zahtev, pitajte draguljara. Sad sam probao neki random classic model i da, izbacuje cenu. Od koje otpadaju uši, skoro $50k :)   

Link to comment
4 minutes ago, peralozac said:

 

Sad sam probao neki random classic model i da, izbacuje cenu. Od koje otpadaju uši, skoro $50k :)   

Džizus pa šta si odabrao, meni izašla neka sića od 8300 eur :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...