Jump to content
IGNORED

Pozorište


Linda Lee

Recommended Posts

Naši Rusi će nas spasiti

 

Do sad su bili limitirani na Dom sindikata, kapiram da je novi Sava centar adekvatniji za ovakve akcije.  Lično, ne bih se uopšte bunio da i FEST vrate tamo, sve sa kompletima karata.

 

U drugim vestima, Bule kompletirao dinastiju...spavaš li mirno, Manojloviću?

 

 

Spoiler

 

 

Link to comment

Ja gledao sve te noseće u JDP u poslednjih mesec - mesec i po pred letnju sezonu. 

 

PP Šopalović mi je ostavilo najbolji utisak, ovo Jagoševo mi je bolje i od Mijačevog.

 

Super je Kolhas, na primeru Ćetkovića shvatiš da se gluma da navežbati do više nego pristojnog nivoa. Tekst je genijalan, scenografija less is more dominira. I Kralj Čačka je sjajan posao uradio. 

  • +1 1
  • Hvala 6
Link to comment
  • 2 weeks later...

@Stela opet hajdžekujemo topik ali da li slučajno možda maybe planiraš da ideš na Royal Philharmonic Orchestra 12.09. u SC?
SAMO PITAM INFORMATIVNO

 :music_harp:

Link to comment

Vraćam topic na pravi put :bee:

 

Sa Bitefa za sada 2/4

 

"Hekuba ne Hekuba" Comedy Francoize. Meni je bila ok ali nije wow. Verovatno je za 20% bolja kada razumeš francuski pa ne moraš da bacaš pogled iz partera na plafon zbog titla. Dobro su spojili tu modernu i antičku priču ali mi je nekako sveopšti utisak bio blag. Kad već nije istinita priča, moderni deo su mogli malo da pojačaju. Gluma dobra ali glavna glumica osetno bolja od ostalih, pa čim nije tu pada kvalitet.

 

Inače sve vreme gledam matorog glumca i ne kontam zašto mi je poznat kad ono Denis Podalydès :) ko se u zadnjih 20ak godina iole očešao o francuski film, nije mogao njega da zaobiđe.

 

Seksualni Vaspitanje II : Borba je prosto odlična iako zamalo da ne odem jer ne volim baš te predavanja-predstave. Šta god da kažem pokvarilo bi predstavu jer je ne bi na pravi način prikazalo. Pri tom traje svega sat i 15 minuta. Koliko sam skapirao ide još uvek u Ljubljani negde, pa ako se neko zalomi da zna.

Edited by *edited by mod
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
10 minutes ago, Patty Lee said:

@Stela opet hajdžekujemo topik ali da li slučajno možda maybe planiraš da ideš na Royal Philharmonic Orchestra 12.09. u SC?
SAMO PITAM INFORMATIVNO

 :music_harp:

SAMO INFORMATIVNI ODGOVOR :violina:

Ne idem, htela bih, ali bih i da se spasem od bankrota, jer sam vec kupila karte za  Belgrade Jazz Festival, za sada dve veceri, plus za SC nesto pocetkom novembra ( koncert filmske muzike Enio Morikone i Nino Rota). I jos merkam neke koncerte do kraja godine ...

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
13 minutes ago, Stela said:

plus za SC nesto pocetkom novembra ( koncert filmske muzike Enio Morikone i Nino Rota)

Jao bre… ovde sam spektakularno izduvala za karte. Sad bzvz opet uđem i vidim da su dodali još jedan koncert narednog dana :wOOt: Thanks?

  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Patty Lee said:

Jao bre… ovde sam spektakularno izduvala za karte. Sad bzvz opet uđem i vidim da su dodali još jedan koncert narednog dana :wOOt: Thanks?

To nisam znala. Ovo je 7.11, znaci dodali reprizu 8.11?

Link to comment

Da! Sad bzvz ušla i ne bi ni registrovala (sa telefona) nego slučajno vidim da na posteru piše “dodatni koncert”! Malo je reći da sam van sebe :lolol:

  • Wub 2
Link to comment
10 hours ago, Patty Lee said:

Da! Sad bzvz ušla i ne bi ni registrovala (sa telefona) nego slučajno vidim da na posteru piše “dodatni koncert”! Malo je reći da sam van sebe :lolol:


Hvala beskrajno! Kupljene :wub:
Poslednji put kad sam se nameračila da idem Morricone bio živ. Ali Moskva, napolju -30 i niko nije hteo sa mnom, a meni frka bila da idem sama.

 

edit: zašto sebi zvučim kao Jojogi

Edited by Boksi
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...