Jump to content
IGNORED

Veče kada su se komunisti preznojavali


savindan

Recommended Posts

Ima neka prica kako je Cercil, nakon raskida pakta Molotov-Ribentrop, u Moskvi 1941. video novu tablu sa nazivom ulice Vinstona Cercila. Navodno mu je neki ruski oficir dosapnuo da je skinuta stara sa nazivom Adolfa Hitlera.Nekako u isto vreme nasi narodi i narodnosti dizu ustanak u Srbiji, na vasaru.
Aham. Je li, od kada to raskidom pakta nazivate upad preko granice sa cca 100 - 200 divizija. One nose da predaju notu, sta? Po Beckoj konvenciji?A sto se vasara tice, on je srpska institucija. Bar koliko i kafana. To bi trebalo da znas.Sad sto nije nobles kao Bastilja ili Zimski dvorac...Jebi ga, takva smo sorta.
Link to comment
  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bruno Sulak

    28

  • savindan

    23

  • Musharaf

    22

  • kim_philby

    18

Naravno. I sta tu ima cudno?Predstavnici diplomatskog kora, vojni izaslanici...Stuka je razvijena u Lipecku, jos ranih 30-ih, za Adolfova vakta...I jos kojesta drugo.
Čudno je da i naš najveći sin nije bio. Dobro ne baš pored Staljina ali tu neki treći, četvrti red. Mora biti da je bio sprečen...
Link to comment
Čudno je da i naš najveći sin nije bio. Dobro ne baš pored Staljina ali tu neki treći, četvrti red. Mora biti da je bio sprečen...
Ne bi ni to.On je tada bio u Jugoslaviji.I - radio.Za razliku od skolovanih oficira :P
Link to comment
Aham. Je li, od kada to raskidom pakta nazivate upad preko granice sa cca 100 - 200 divizija. One nose da predaju notu, sta? Po Beckoj konvenciji?
Није било потребе за дипломатским демаршом с обзиром да је предмет пакта био о ненападању, сам чин је означио раскид уговора.Уосталом, тада још увек није било те Бечке конвенције cool.gif
Link to comment
Ne bi ni to.On je tada bio u Jugoslaviji.I - radio.
С обзиром на апанажу/пензију коју је примао на руке након рата мора да је имао дебели радни стаж. Којим послом се бавио ако није тајна?
Link to comment
Није било потребе за дипломатским демаршом с обзиром да је предмет пакта био о ненападању, сам чин је означио раскид уговора....
Ma naravno. Nista prirodnije nego raskinuti napad cinom....Kako se vi koprcate. Ovde Adolf diplomata, ugladjen, samim cinom masovne agresije...Kada branite Trojni pakt, onda je sasvi drugacije, onda Adolfu treba verovati, kakav smo mi to narod, sa takvim covekom da kidamo paktove...Upozorenje: jos sam i pitom na ovakvim nazovi diskusijama. Ali, ako mi se pomene Wikipedia kao izvor, onda ne garantujem za sebe angry.gif
Link to comment
С обзиром на апанажу/пензију коју је примао на руке након рата мора да је имао дебели радни стаж. Којим послом се бавио ако није тајна?
Izvini, a koliku je to penziju/apanazu primao posle rata?
Link to comment
Upozorenje: jos sam i pitom na ovakvim nazovi diskusijama. Ali, ako mi se pomene Wikipedia kao izvor, onda ne garantujem za sebe angry.gif
Ja bio ubedjen da ti nikada ne garantujes za sebe. Ali...
Imam, naravno.I utoliko mi je bilo zabavnije da te onomad gledam kako se koprcas i navodis je kao RELEVANTAN istorijski izvor :isuse: .I pri tom lazes i iskrivljujes toliko da je to bilo mucno citati, gledati i slusati.Ako si slucajno zaboravio, mogu da te uputim na topik na kome si se u svaku autorovu kleo k'a da je Njegoseva....
...izgleda da si prestao da prostacis, onaj kappel te lepo prevaspitao (kad nas vec podsecas na druge topike)Secam se tog topika, pobesneo si tada kao i sada, koprcao si se, nisi imao kud pa si poceo da ismevas relevantan istorijski izvor.Nema "lazes i iskrivljujes" kada citiras, to bi trebalo da znas ali ovo ti je najbolje:"toliko da je to bilo mucno citati, gledati i slusati."Sta ti cujes dok si na ovom forumu stvarno bi bilo zanimljivo da saznamo. Edited by Bruno Sulak
Link to comment

Savindan bi trebalo da se ozbiljno zabrine: ako ti i tebi slicni nastave da uskacu i da ga brane, proci ce kai i vasi idoli.Aj' sada, setnja, ne motaj mi se vise oko nogu.

Link to comment
Savindan bi trebalo da se ozbiljno zabrine: ako ti i tebi slicni nastave da uskacu i da ga brane, proci ce kai i vasi idoli.Aj' sada, setnja, ne motaj mi se vise oko nogu.
Pa sto se zestis ? Opet si nevaspitan ?Ne branim ja nikoga, hocu samo da nam opises svoje audio-halucinacije koje te obuzimaju na ovom forumu.Evo, lepo te molim. Edited by Bruno Sulak
Link to comment
Заправо ми није јасно како то да Черчил нема улицу у Београду.
ne znam je l' već neko pomenuo, al meni je čudno kako u beogradu ne postoji ulica kralja ujedinitelja, aleksandra karađorđevića?
Link to comment
ne znam je l' već neko pomenuo, al meni je čudno kako u beogradu ne postoji ulica kralja ujedinitelja, aleksandra karađorđevića?
Па тај се исто свима замерио: они што им се свиђа Обзнана му замерају уједињење и обрнуто. Прича око ђенерала Живковића не мож' ни да стигне на ред.
Link to comment

od likova iz literature fali ulica grofa Monija, jebo je srpskog vicekonzula u Bukurestu u dupe, muda mu je sasoljila Mira Crnogorka a i zaverenici protiv kralja Milana i Drage Masin su se umesali.

Link to comment
Pa sto se zestis ? Opet si nevaspitan ?Ne branim ja nikoga, hocu samo da nam opises svoje audio-halucinacije koje te obuzimaju na ovom forumu.Evo, lepo te molim.
Dakle, moderacijo: ili mi skidajte sa kicme ovoga, razne Kapele i ostale, previse lice jedan na drugoga, obuzeti su prevaspitavanjem, ili cete ga spaklom skidati...Njega i njegovo/njihovo prebrojavanje postera u mojoj spavacoj sobi i knjiga u biblioteci.Sto se ostalog tice, lakse mi je: prvo sam njihovo mnostvo i gluposti koje pisu pripisivao jednoj boljci koja, laicki receno, umnozava licnosti, a sve u jednoj glavi.Nisam bio u pravu, priznajem: oni se razmnozavaju - prostom deobom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...