Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Ovo bih probao ali nekad kad zena nije tu, zajebao sam se pa joj pokazao, ona se sokirala...
kod nas nema da se kupi hevi djuti aluminijumska folija. ne bih nasoj foliji, koja se cepa kad je pogledas, nikada poverio ovako ozbiljan posao.
Link to comment
Folija za pečenje mesa? Ona providna? Možda bi mogla da zameni ovu aluminijumsku.
Ja da vam kazem ta kesa za pecenjetm je sranje!
Link to comment
Folija za pečenje mesa? Ona providna? Možda bi mogla da zameni ovu aluminijumsku.
Kesa za pecenje...moze, ako se lepo zatvori, to mi deluje kao jaca varijanta.
Link to comment
Ima li gde tih tučanih tiganja (osim u Guči) ?
idi na kupindo, ukucaj tucani tiganj, imas trenutno dva na lageru, kupi i uzivaj. pitaj da li je bruniran, da se ne mucis bezveze ako jeste. posle godinu dana intenzivne upotrebe moj kikindski tiganj je poceo da formira gladak sloj na dnu, bas kao sto gvozdje i treba da radi.
Link to comment

Uh znas koliko si me iznervirao, ubilo se :mellow:posto ih ne prodaju u prodavnicama, ovako znam da sam pomogao bar jednom radniku Livnice da nahrani porodicu.

Link to comment

a da, znam zasto sam dosao ovde. elem da se pohvalim, stazama drugih forumasa, uspeo sam da polomim keramicki noz. nije mi ispao, nisam ga udario u tvrdo. polomio sam ga u delu koji je u drsci i to sececi beli luk. cestitajte mi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...