Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Potpuno subjektivno i neka bude da u gadnog dedu rastem, ali vrlo mi smeta kad se, evo nekako ovako, vratim popodne kuci i zelim da rucam i malo odremam, a ono gospodje izvedu decu u parkic ispod moje terase da izvriste jedno sat do dva, interesantno i sasvim moguce, dok njihove umornije polovine dremaju kod svojih kuca.

Link to comment

Probaj da pozatvaraš vrata i prozore, ako ti ne smeta, i pusti neku hipnotično-psihodelično-bilo kakvu ponavljajuću muziku. Ja tako rešavam uspavljivanje ometano mlađarijom koja je bučna do ranih jutarnjih sati. Možda upali.

Link to comment

Ma, teren je takav da je u blagoj "rupi", a sa druge strane nema niceg, pa cela strana zgrade ima osecaj da joj se desavanja dole po parku i parkingu odigravaju bukvalno na terasi, cak se nocu i  obican razgovor cuje u rec kad nema drugih zvucnih distrakcija.

 

Meni stvarno ne smeta u smislu nek se deca igraju i sve to, kakav kucni red, ali dodjes mrtav umoran i svakog dana slusas po petoro dece kako ti kreste i placu pod prozorom po dva sata. Na kraju sam skapirao da ih dovedu ispod mog prozora da se izive, pa da kod kuce budu mirni.

Edited by Malvo
Link to comment
6 minutes ago, Malvo said:

Ma, teren je takav da je u blagoj "rupi", a sa druge strane nema niceg, pa cela strana zgrade ima osecaj da joj se desavanja dole po parku i parkingu odigravaju bukvalno na terasi, cak se nocu i  obican razgovor cuje u rec kad nema drugih zvucnih distrakcija.

upravo to je ono kako je kod mene u rakovičkom soliteru. 

 

jedne noći sam ostavio otvoren prozor.  probudim se oko2, bacim pogled, ćaskaju (ne galame) o nečem na ekranima. zatvorim prozor.

Link to comment

tja, uvek kad treba da se uvede red u nekoj oblasti, prva reakcija je nije to za nas, ne može to ovde nikada da zaživi

 

a druga, zašto se time bave kad ima većih problema, zašto prvo ne srede nešto drugo  :sleep:   

Link to comment
10 hours ago, levi said:

tja, uvek kad treba da se uvede red u nekoj oblasti, prva reakcija je nije to za nas, ne može to ovde nikada da zaživi

 

a druga, zašto se time bave kad ima većih problema, zašto prvo ne srede nešto drugo  :sleep:   

a takve ideje se lansiraju.

najnovije:

otvaranje kontejnera uz karticu, recimo.

ili, buka od veš mašine a na splavovima neka tutnji.

ili kažnjivo je bacati mrvice kroz prozor a imaš istovar šuta gde god ima mesta.

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

a takve ideje se lansiraju.

najnovije:

otvaranje kontejnera uz karticu, recimo.

ili, buka od veš mašine a na splavovima neka tutnji.

ili kažnjivo je bacati mrvice kroz prozor a imaš istovar šuta gde god ima mesta.

 

e da, taj kontejner na karticu je svinjarija, nema šta

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma dobro, to je šarena laža...




...shiit has hit the fan...
 

sve najbolje frenk. lepo ti bilo.

 

i gondola je bila šarena laža. kad ludak zamisli pametan se krsti.

Link to comment
 
Ko je vlasnik VICE-a? Često izlaze tekstovi kritički po vlast, pa se pitam je li to samo prolazi ispod radara, ili VICE nije otišao u paketu sa O2 i PLAY radijom i još ih drži Grk?
Mislim da su oni otišli iz "paketa"




...shiit has hit the fan...

Link to comment

vice nije bio u paketu prva&o2

mada je pitanje koliko se grk uopšte zanima sa time

 

mislim da je digao ruke od toga i da su ovo trzaji

Link to comment
Quote

Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da će za nekoliko dana krenuti električni prevoz u centru grada "Vrabac servis".

Vesić je u okviru sajma "Nedelja energije" kazao da održiva energija nije samo obaveza, već je način života.

"Mi kao grad Beograd u našim preduzećima - od elektrana, do saobraćaja, čistoće, javnog osvetljenja, parking servisa, radimo mnogo stvari koje se tiču održive energije. To je nešto što je naša politika", rekao je zamenik gradonačelnika.

Vesić je kazao da će građanima uskoro biti dostupna električna vozila, kojih će biti ne samo u javnom saobraćaju, već i u gradskoj čistoći.

"Postajemo polako grad koji liči na sve druge evropske gradove kada je u pitanju održiva energija i zelena energija", zaključio je Vesić.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...