Jump to content
Hjortron

Beograd

Recommended Posts

Goranz

To  je hrvatskih ruku delo, dovoljno dugo je kvarilo našu mladež. 

halloween

Mora da arhitekta razmislja- ovo je jebeni Beograd, nije Rim. Nema nista sto bi moglo biti pod zastitom UNESCO, nema nista starije od dvesta godina, rokaj.

darling

mene uvek najvise zanima sta gradonacelnik ima da kaze. 

Willow

@darling:

"Ali je takav teren da bilo gde da smo postavili gondolu neka stabla su morala da se poseku. Beograđane još jednom molim da shvate i da razumeju da je to bilo neminovno ako želimo gondolu", rekao je Radojičić.

darling

dr radojcic polozio hipokritovu zakletvu. 

Apollo Creed

Pa normalno da želimo gondolu,odlično objasnio doktor Zoki.

slepa živana
2 hours ago, darling said:

mene uvek najvise zanima sta gradonacelnik ima da kaze. 

mnogo mi je smešno što ga kesić zove čičičić :D

juče sam gledala njegovu izjavu povodom gondole, bilo je malo tuc muc, ali je lepo poentirao, mi smo o gondoli govorili u predizbornoj kampanji, građani su glasali za nas. prijatno i ostanite uz naš program.

Malvo
Posted (edited)

Ona govna kod Ada Mola opet narokala dizalice, kranove, slepere i ostatak svog govnjivog arsenala i blokirala celu traku, kolaps jos od skretanja iz Pozeske. Imaju i jebeni saobracajni znak o radovima na putu. Kakva jebena usrana drzava

Edited by Malvo

Willow

Jbt, SrbijaDanas, najveći trovači i smradovi. Dobro nisi postavio neki link sa Informera. 

kud u maglu Simoviću
12 minutes ago, Willow said:

Jbt, SrbijaDanas, najveći trovači i smradovi. Dobro nisi postavio neki link sa Informera. 

+1

informer/zona sumraka za milenijalce

slepa živana
Posted (edited)

nešto izbegavam trg od kad je počela renovacija, i sad mi na fejsbuku tu i tamo izađe fotka ponekog zaprepašćenog fb prijatelja, kako se zaravnio trg. mislim da je neko i ovde kačio fotku. gledam, i ne mogu da se setim, ajde nema žardinjera, one su ozelenjavale prostor, ali bilo je i nekog drveća. kod muzeja, pa tamo ka stanici 37... 

i danas prođem. ispred muzeja nove sadnice s onim pritkama, a one male fontane nema, nema ni breza... ne znam dal su bile dve ili tri... šta znam, jel može to da se vrati?

https://www.google.com/maps/@44.815767,20.4606973,3a,75y,310.29h,98.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3QTxOtCH9Cei3PUbxVWKWA!2e0!7i13312!8i6656

Edited by slepa živana

fonTelefon
Just now, slepa živana said:

nešto izbegavam trg od kad je počela renovacija, i sad mi na fejsbuku tu i tamo izađe fotka ponekog zaprepašćenog fb prijatelja, kako se zaravnio trg. mislim da je neko i ovde kačio fotku. gledam, i ne mogu da se setim, ajde nema žardinjera, one su ozelenjavale prostor, ali bilo je i nekog drveća. kod muzeja, pa tamo ka stanici 37... 

i danas prođem. ispred muzeja nove sadnice s onim pritkama, a one male fontane nema, nema ni breza... ne znam dal su bile dve ili tri... šta znam, jel može to da se vrati?

https://www.google.com/maps/@44.815767,20.4606973,3a,75y,310.29h,98.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3QTxOtCH9Cei3PUbxVWKWA!2e0!7i13312!8i6656

Moze, sto ne bi moglo, i da marnu jos para. 

Skyhighatrist
1 hour ago, slepa živana said:

šta znam, jel može to da se vrati?

Biće kad Vesara prvo opravi i fakturiše subotnje huliganizme...

- Nadležni gradski sekretarijati i javna preduzeća popisuju štetu koja je naneta javnoj infrastrukturi kako lepljenjem nalepnica na saobraćajnim znakovima, semaforima, turističkim totemima kao i na fasadama, uništavanjem tabli za parkiranje, rušenjem zaštitnih ograda kako poslednja dva dana tako i nekoliko nedelja unazad - rekao je Vesić.
On je dodao da je "obaveza Grada Beograda da popravi i očisti sve što ovi huligani unište".

- Kako čišćenje i popravka koštaju i plaćaju se iz budžeta, nije normalno da svi građani Beograda plaćaju popravku onoga što unište Boško Obradović, Dragan Ðilas ili Jelena Anasonović. Zato će Grad Beograd sve troškove koje je imao da popravi i očisti ono što su ovi huligani uništili lepo da fakturiše njima, pa da oni plate štetu koju su napravili - rekao je Vesić.
Objasnio je da će "Gradsko javno pravobranilaštvo podneti tužbe za naknadu štete protiv lica koja su se u skladu sa zakonom deklarisala kao organizatori protesta".

- Prema zakonu, zvanični organizatori javnog skupa odgovaraju za štetu koja nastane tokom održavanja tog događaja, tako da će Ðilasova marioneta Anasonović zajedno s drugim organizatorima lepo da plati štetu koja je nastala tokom održavanja protesta koji je formalno organizovala. To je pošteno, mada bi bilo fer da svu štetu plati pravi organizator svih protesta i nereda u Beogradu Dragan Ðilas - poručio je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić.

On je dodao da ova tužba nema nikave veze s pravom građana da protestuju, mirno i u skladu sa zakonom.
- To što je Srbija omogućila svakome da protestuje  :Hail:  ne daje onima koji organizuju proteste pravo da uništavaju javnu imovinu koja pripada svim građanima, pa i njima - rekao je zamenik gradonačelnika Beograda.