Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

mi smo od onih koji su dobili tu opomenu, i na plaćeno i na neplaćeno, neplaćeno smo platili, spojili sa onim plaćenim

isečcima, fotokopirali sve i odneli im u pisarnicu. sad čekamo račun za februar da vidimo da li su evidentirali.

 

efektiva se bavila time. ima slika kako izgleda kancelarija advokata koji je i meni poslao opomenu, moguće je da posledice 

neće biti, a da je cela akcija da se advokatima isplati pisanje opomena.

 

https://kaleidoskop-media.com/ljudi/kolektivna-tuzba-gradana-protiv-infostana-

 

 

Link to comment

Zar infostan nije promenio uplatnicu i svaka uplatnica ima jedinstveni poziv na broj za svaki mesec bas iz razloga sto su ljudi konstantno uplacivali po malo a sada svaki racun moze pojedinacno da se odredi koliko se kasni sa uplatom.

Link to comment
49 minutes ago, djeneralche said:

Zar infostan nije promenio uplatnicu i svaka uplatnica ima jedinstveni poziv na broj za svaki mesec bas iz razloga sto su ljudi konstantno uplacivali po malo a sada svaki racun moze pojedinacno da se odredi koliko se kasni sa uplatom.

To valjda bilo protv zastarevanja.

Link to comment
2 hours ago, svashtabezneshto said:

mi smo od onih koji su dobili tu opomenu, i na plaćeno i na neplaćeno, neplaćeno smo platili, spojili sa onim plaćenim

isečcima, fotokopirali sve i odneli im u pisarnicu. sad čekamo račun za februar da vidimo da li su evidentirali.

 

efektiva se bavila time. ima slika kako izgleda kancelarija advokata koji je i meni poslao opomenu, moguće je da posledice 

neće biti, a da je cela akcija da se advokatima isplati pisanje opomena.

 

https://kaleidoskop-media.com/ljudi/kolektivna-tuzba-gradana-protiv-infostana-

 

 

Ovi se bave izgledom uplatnice, tužbom koja u SNS sistemu neće proći, advokatskom kancelarijom... To je u redu, ali mislim da imaju problem sa prioritetima.

 

Valjda je reprogram duga prioritet broj jedan, uz još neka olakšanja socijalno ugroženima. Pa onda fantomski dugovi. Onda i pitanje dozvoljenog duga/minusa pre opomene.

Pitanje je koliko će najugroženiji dobiti novca za zaplenjene stanove i koliko dobro će ceniti zaplenjene stvari. Ne sumnjam u moć SNS-a da odradi najbolje moguće po njih. I još će dobiti dosta novca od tih izmišljenih dugova, jer nemaju svi živaca da se mlate po Danijelovoj.

 

Edited by Malkmus
Link to comment

Na Adi je pored Smokvice nikao još jedan poveliki objekat, a čini se da je pored njega spreman da nikne i još jedan. Neće uskoro biti mesta ni za sanduk sa sladoledom.

Ostaci Kokete su i dve godine nakon sagorevanja još uvek tu.

Link to comment

i moj izvestaj s kalemegdana je potresan. za koji god se zelen bor uhvate, svaki se osusi. 

 

ostao mi je tek jos jedan netaknuti deo prirode, dunav, na 25. maju, nizvodno. tih par stotina metara naprednjacka ruka jos nije dovatia.

Edited by darling
Link to comment

Da se nadovežem na darling. Kad govorimo o preostalim oazama mira, takođe, ostao je netaknut i potez Ušća od Brankovog mosta ka Gazeli, preko puta "Beograda na vodi". Čak su uklonili one debilne splavove-diskoteke, valjda da bi žitelji BNV-a imali potpun mir. Tako da je taj deo Ušća, onako, za preporuku kome treba kutak za meditaciju, osamljivanje i slično.

Link to comment
2 hours ago, Willow said:

Da se nadovežem na darling. Kad govorimo o preostalim oazama mira, takođe, ostao je netaknut i potez Ušća od Brankovog mosta ka Gazeli, preko puta "Beograda na vodi". Čak su uklonili one debilne splavove-diskoteke, valjda da bi žitelji BNV-a imali potpun mir. Tako da je taj deo Ušća, onako, za preporuku kome treba kutak za meditaciju, osamljivanje i slično.

+1

moje voznje bicikla se tamo zavrse najcesce, iskuliram malo pa nazad. oaza mira, ali je zato devastirano, zapusteno, raspalo, prljavo, zaraslo u korov, ispod tramvajskog mosta su nesto raskopali i to sad tako stoji, neko blato, ploce na keju su tolko sjebane da se jedva vozi bajis po njima. nema kod nas sredine, ili se nesto "uredi" sto znaci udri baste kafica svuda i zidaj razna govna, ili se raspada i izgleda ko posle nuklearnog rata.

Link to comment

je l smo ovde pričali o infostanu i opomenama?

 

stiglo mi je pismo od infostana, kažu da su naknadnom proverom ustanovili da su neki računi plaćeni i da su

evidentirali nove uplate. izvinjavaju se zbog uznemiravanja i obaveštavaju me da im ne dugujem ništa.

 

Link to comment
4 minutes ago, kurjak92 said:

Lol apsolutno svima, ima nas koji ne bi da finansiramo tetosenje tudjeg nakota kroz porez 

 

Pokušaću da argumentovano odgovorim na ovu retardiranu upadicu. Elem, jasno ti je da je broj mjesta u državnim vrtićima ograničen?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...