Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

9 hours ago, rezwalker said:

Miley Cyrus je idol tinejdžerki, a devojčice koje je gledaju od samog početka kao Hannah Montanu, zajedno sa njom odrastaju i sa njom se identifikuju, neshvatajući da zapravo i same sa svojom heroinom učestvuju u postepenoj transformaciji u kurve. To su vrednosti koje propagira tvoj heroj.

 

To znaci da je Walt Disney zasluzan zasto je Miley Cyrus izrasla u ovakvu caricu, sad ga gotivim jos vise nego ranije, covek je ostao vizionar i nakon sto su ga zaledili :D

 

 

Nego da ne ispadne da trolujemo ovu temu, odgledao sam i najnoviji 30 for 30 dokumentarac Be Water, medjutim nije mi se preterano svideo, pre svega jer se reziser vise fokusirao na neke totalno nebitne stvari kad je u pitanju naj kul muskarac svih vremena, umesto da je istrazivao neke daleko zanimljivije aspekte zivota jedne takve legende, na primer kako mu je tacno Betty Ting Pei izvukla svu zivotnu energiju iz tela :happy:

 

https://www.imdb.com/title/tt11394168/

 

95Ehkmo.png

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Mene je razocarao taj High Score, uopste ne kapiram dokumentarac o igricama i konzolama, a da su totalno iskulirali PlayStation i jos neke konzole.

Takodje, jel realno da posvete skoro celu epizodu nekoj igrici GayBlade, a da ne pomenu Grand Theft Auto i ostale bitne igrice, nema nikakve logike.

Ima naravno i dobrih stvari, na primer cetvrta epizoda mi je bila nabolja, cela ta bitka Sega vs Nintendo, mada su i to zbrzali, ima tu dosta materijala.

 

Preporucujem knjigu Console Wars, mislim da je vec snimljen i dokumentarac, ali je ovaj virus poremetio njegov izlazak, a bice valjda snimljena i serija :)

 

https://www.amazon.com/Console-Wars-Nintendo-Defined-Generation/dp/0062276700

 

GJRtA3p.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment
Mene je razocarao taj High Score, uopste ne kapiram dokumentarac o igricama i konzolama, a da su totalno iskulirali PlayStation i jos neke konzole.
Takodje, jel realno da posvete skoro celu epizodu nekoj igrici GayBlade, a da ne pomenu Grand Theft Auto i ostale bitne igrice, nema nikakve logike.
Ima naravno i dobrih stvari, na primer cetvrta epizoda mi je bila nabolja, cela ta bitka Sega vs Nintendo, mada su i to zbrzali, ima tu dosta materijala.
 
Preporucujem knjigu Console Wars, mislim da je vec snimljen i dokumentarac, ali je ovaj virus poremetio njegov izlazak, a bice valjda snimljena i serija [emoji4]
 
https://www.amazon.com/Console-Wars-Nintendo-Defined-Generation/dp/0062276700
 
GJRtA3p.jpg
A koji period zahvata dokumentarac?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Mene je razocarao taj High Score, uopste ne kapiram dokumentarac o igricama i konzolama, a da su totalno iskulirali PlayStation i jos neke konzole.
Takodje, jel realno da posvete skoro celu epizodu nekoj igrici GayBlade, a da ne pomenu Grand Theft Auto i ostale bitne igrice, nema nikakve logike.
Ima naravno i dobrih stvari, na primer cetvrta epizoda mi je bila nabolja, cela ta bitka Sega vs Nintendo, mada su i to zbrzali, ima tu dosta materijala.
 
Preporucujem knjigu Console Wars, mislim da je vec snimljen i dokumentarac, ali je ovaj virus poremetio njegov izlazak, a bice valjda snimljena i serija [emoji4]
 
https://www.amazon.com/Console-Wars-Nintendo-Defined-Generation/dp/0062276700
 
GJRtA3p.jpg
Pa za ovaj dokumentarac sony je nebitan
Link to comment

Koje pretenciozno đubre, pu... 'ajde, bar smo saznali da SAD nisu nikad stajale, niti podržavale THE Kalifat/ISIS. To znamo na osnovu neke konferencije za štampu gde su Rusi "pokušali da podmetnu fotografije konvoja iz igrice" (neke, sad me mrzi da premotavam nazad da vidim koje tačno).

 

Pink romantizovan začetak priče kako u suštini kreirati post-truth društvo:

 

Bellingcat: Truth in a Post-Truth World (2018)

 

spacer.png

 

 

Link to comment
On 23.7.2020. at 14:15, rezwalker said:

 

Možda je vreme da koriguješ stavove, pošto je Walt Disney Studio od svog osnivanja pa do danas pedofilski bordel. Pritom, decu od malena indoktriniraju na subliminalnom nivou. Evo ti ga jedan primer: Miley Cyrus je idol tinejdžerki, a devojčice koje je gledaju od samog početka kao Hannah Montanu, zajedno sa njom odrastaju i sa njom se identifikuju, neshvatajući da zapravo i same sa svojom heroinom učestvuju u postepenoj transformaciji u kurve. To su vrednosti koje propagira tvoj heroj.

 

Kad sam imala 5 godina idol mi je bila Lepa Brena.

899120467_Screenshot2020-08-26at21_03_20.png.5f7259452cf5eb6f54adc731972483a0.png

Edited by trustno1
  • Hvala 1
Link to comment

Što se tiče high score, ne brinite, biće druga sezona. Ne kažem to jer znam već jednsotavno je toliko stvari ostalo nedotaknuto, a biće gledan bez dileme, tako da su tu svi preduslovi za vol 2.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...