Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

 
Nemaju Edin i Kole veze s tim. 
Samo sprovode preporuku i ucestvuju u tome .Voljno nevoljno nebitno .I to slušamo u prenosima ovih dana .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

a ostale hd kanale?

 

meni su jednom nestali svi hd kanali, kad sam obnavljao ugovor, jer "nemam tehničkih mogućnosti". trebalo je malo vremena im objasnim da sigurno ima tehničkih mogućnosti jer sam tokom celog trajanja prvog ugovora imao hd kanale

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

a ostale hd kanale?

 

meni su jednom nestali svi hd kanali, kad sam obnavljao ugovor, jer "nemam tehničkih mogućnosti". trebalo je malo vremena im objasnim da sigurno ima tehničkih mogućnosti jer sam tokom celog trajanja prvog ugovora imao hd kanale

moguce da je to. obnovio ugovor, a kako je krenula bejzbol sezona gledam samo mlb.tv. sad hteo da pogledam basket i vidim da nemam nijedan hd kanal

Link to comment

Denver Portland non stop koci i secka, mislim da je ovo najgori placeni servis koji sam ikada koristio. Osim mts tv go, to je bilo i gore.

Link to comment

Sportowa add on na Kodiju vrhunski radi. A tu je i Rokkr, koji je doduše sada krenuo sa kampanjom godišnje pretplate 20€, ali može da se gleda još uvek džaba. NBA, Arene, sve što treba.

Link to comment

Na SK trenutno ide brdo prijateljskih fudbalskih utakmica, Liga nacija musko zenska u odbojci, zavrsnice u kosarci u Nemackoj, Turskoj, finala baraza druge lige u Spaniji, final 8 u vaterpolu a na Areni jedno veliko nista. 

Link to comment

Najavljuju danas u vise navrata bezbol utakmicu St.Luis - Cincinnati, najavljuju je i u 19:55, utakmica treba da pocne u 20:00, pise i u programu, ali avaj... u 20:00 pustaju ladno snimak Mancester - Viljareal bez ikakvog obavestenja (ili sam kinuo, pa sam ga propustio...u tom slucaju se izvinjavam). Bezbol utakmica se igra, nije odlozena ili otkazana.

Link to comment

Kad sam vec tu, nema bezbola, ali ima snimka hokeja SAD - CAN....jel ovo Zvoncica Mihajlovski komentarise hokej, rekao bih da je njegov glas?

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...