Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Jel su ukinuli ono vraćanje u nazad 7 dana?

Znam da je pre moglo i dosta toga sam gledao u nazad, sad vidim dozvoljava samo u zadnjih 24h.

Naravno pričam o free verziji.

Link to comment

Evo gledam sarajevski derbi i htedoh da pitam zašto mi nije ukinuta.

 

I ja bih dao 600-650 dinara za arena paket. Desetak evra mi je previše za savest.

Link to comment

 

12 minutes ago, Jozef K. said:

I ja bih dao 600-650 dinara za arena paket. Desetak evra mi je previše za savest.

Dobro je što može po mesec da se uzme, završi se sve u maju, pa preskočiš 2-3 meseca, tako i zimi i dođe mu slična cena:D A za savest, jbga, njima mi je žao dati i dinar kao i za rts i svašta još.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, arkonada said:

 

Dobro je što može po mesec da se uzme, završi se sve u maju, pa preskočiš 2-3 meseca, tako i zimi i dođe mu slična cena:D A za savest, jbga, njima mi je žao dati i dinar kao i za rts i svašta još.

Pa verovatno ću uzeti za NBA playoffs. Nekako mi je lakše tako da odgledam. Komotnije.

  • +1 1
Link to comment

Ali koliko su oni jebeno očajni kad već tromesečnu besplatnu ponudu produžuju još za 2 nedelje!?! Da nisu takva banda bilo bi još i tužno.

Link to comment

ma sta tuzno

ne verujem da oni imaju bilo kakve postavljene ciljeve za ovo ( ili za bilo sta , ako racunamo da unistenje Solaka tesko moze da se posmatra kao KPI u bilo kom iole normalnom sistemu ), drugim recima jebe im se bre bas, mi smo svi  pretplatu za Arenu uveliko platili i to visegodisnju...

Link to comment

Uzeh box pa imam famozne Arene u HD, ali to dolazi sa forom - kada na tv-u (LG) isključim opciju True Motion slika bukvalno secka, vidi se npr. isprekidana trajektorija fudbalske lopte (inače me True Motion nervira do jaja i uvek je stavljam na off). Naravno kad uključim pomenutu opciju ovaj problem na Areni nestane (ali me smara ta neprirodna kretnja, ko fol istinita). Jel primetio ko sa mts kablom ovako nešto ili sam ja toliko zaludan? :unsure: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...