Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

7 hours ago, darling said:

zene, kupila sam u naletu ludila&slepila pre par godina crvenu haljinu. kad sam je donela kuci, videla sam da se providi, al mi je bila lepa i nisam je vratila, resicu problem. i evo nekoliko godina kasnije problem nije resen, sta god sam obukla ispod vidi se, a obukla sam ono sto imam, crno, belo i crveno. upomoc, sta da radim? da l da investiram u donji program u boji koze, da l ce onda haljina izgledati ko da se ne providi? 

kupi gaće boje kože i problem rešen. ja imam i nešto boje kože na bratele, kao haljinče ili što bi babe rekle kombinezon, što nosim ispod providnih haljina. ima toga u ojšou. 

Link to comment

tenks, potrazicu, moram da nadjem nesto tanko, pamucno, letnja je haljina, prozracna, nema puno smisla da je utopljavam novim slojem.

 

a za musku publiku s teme, nosicu je na golo telo, obrijana :fantom:

Link to comment
9 hours ago, darling said:

zene, kupila sam u naletu ludila&slepila pre par godina crvenu haljinu. kad sam je donela kuci, videla sam da se providi, al mi je bila lepa i nisam je vratila, resicu problem. i evo nekoliko godina kasnije problem nije resen, sta god sam obukla ispod vidi se, a obukla sam ono sto imam, crno, belo i crveno. upomoc, sta da radim? da l da investiram u donji program u boji koze, da l ce onda haljina izgledati ko da se ne providi? 

Kupi satenski kombinezon u istoj boji za ispod i rešen problem.

Link to comment

sjeti se, mujo, sjeti se :D

 

fala. probacu prvo s nudom. valjda cu moci da ga upotrebim jos negde. crveni kombinezon, tek to nisam ja. ma ni ova crvena haljina nisam...

Link to comment
40 minutes ago, darling said:

sjeti se, mujo, sjeti se :D

 

fala. probacu prvo s nudom. valjda cu moci da ga upotrebim jos negde. crveni kombinezon, tek to nisam ja. ma ni ova crvena haljina nisam...

mujo misli da je neka radnja sa veshovima u zmajovinoj u zemunu preko puta pozorishta tu negde. al provjerice mujo tokom sledece nedelje pa ce da javi. znam da sam stajala zadivljena pred izlogom ko da je 1966 :D

Link to comment
3 hours ago, darling said:

a za musku publiku s teme, nosicu je na golo telo, obrijana :fantom:

:lolol: al gore ovu feredžu iz avatara

 

a za kombiné ne odobravam. pa i pre nade macure smo dobro znali šta znači slojevito oblačenje

Link to comment
  • 4 weeks later...
5 minutes ago, nezvanova said:
evo svadbarske aljinici! obecala sam vam, kad sve bude gotovo, da cu vam pokazati.
pa eto me u njoj... [emoji3]
 
sve.jpg.e92eb086bbffcae14b247ad43f396f96.jpg

Tesko mi je da zamislim da je neko imao lepsu haljinu od tebe! Skroz si :wub:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

neskromno cu reci da i nije niko imao lepsu haljinu :D mada, ova nije bas u mom stilu, i tesko da cu je ikada vise nositi ovako (sa patikama hocu) ali eto, odgovarala je vrsti dogadjaja, ambijentu, a meni samo po tipu sare - ja obozavam plavi ombre i sve varijante apstraktnih toniranih plavih sara i imam bas dosta i haljina i tunika, majica, pantalona u tom fazonu i u tim bojama ... :-)

Link to comment

Jako je lep kroj haljine i jako si lepo izgledala :)

p.s. Nije tema, ali meni se i tvoje cipele baš dopadaju. A ja to za cipele u špic izjavljujem 1.x u životu

Link to comment

bas lepo. elegantno, umereno, originalno. boje opustajuce. 

 

i cipelice skroz okej, fina stikla, odaju udobnost. mada ni jedna stikla nije udobna posle sat vremena...

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...