Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

mmmm...odlicni su ovi bally ruksaci...

a evo nesto sto mi se cini najblize onom sto ocekujem od mišine i moje torbe. MJUS, ima ih u knezu i u dunavskoj u novom sadu, uzasno su skupi, torbe su preko 70-80 iljada, ali mi se cini da bi misa mogao te pacvorke sa nitnama da izvede bez problema, jedino da mi malo bolje objasni koji tip koze valja za to

 

https://www.facebook.com/AirstepKnezBeograd

 

a evo i fotke koju sam ja napravila u radnji u ns....

torba mjus.jpg

Edited by nezvanova
Link to comment
5 minutes ago, darling said:

 

ja procitala erotski. babi milo snilo :sad:

isto ti to, dobro si procitala :fantom:pa hvalio se skoro covek da je dobio erotsko drzavljanstvo. 

Edited by Majo
Link to comment

Mau, ja bih od ove zelene šila pantalone, široke široke, pa dole šareno gore jednobojno :D  ili obrnuto gore šarenu tuniku a dole široke pantalone jednobojne, e sad ja volim te široke pantalone leti kineskog stila kako ih ja zovem i, imam jedan model i po njemu vadim šnit i šijem od svih materijala. Dal li su moderne il nisu neke godine briga me nije meni su uvek moderne ;)

Link to comment

Zelenu bih ja u haljinu kad bolje sagledam, kratku naravno, do pola butina. Sad sam se setila da sam donela i velikih mindjusa sa kamenjem u ovim bojama, pa narukvica tri tone. Sad sam se bas nalozila da se nakindjurim. 

Tesko cu ti ja, ljuttko, da nosim siroke pantalone. Ne svidja mi se kako mi to stoji. 

Link to comment
  • 5 weeks later...

ja iam strava haljinu od dragane ognjenovic iz njene jeftine linije za narod od pamucnog zerseja.  ona je taj kroj radila u raznim materijalima, sto daje identitet tom odevnom predmetu: od debelog stofa je kaput, d crnog zerseja je aljina. dakle, to je jedan veliki pravougaonik, duzine do kolena, koji na dva mesta ima zasivena dva duga rukava. i nista, provuces ruke kroz rukave, obmotas pravougonaik oko sebe, i privezes se kaisem koji si napravila od tog zerseja, odnosno obmotas se nekolikoputa. na ramenima imas dva dugmeta, jedno se ne vidi, drugo se vidi, i dve male kukice za dugmicei to je sve. dugmici drze haljinu na tebi. ta aljina izgleda ko da je ko zna odakle, bas je dobra. znaci, jednostavno se pravi: pravouagonik, dve rupe, dva rukava, kais, dva dugmeta i dve kuke za dugmice. ako si zainteresovana, slikacu ti sve i izmeriti gde su rupe :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...