Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

za haljine bez ledja najbolje su bodike sa velikim izrezom na ledjima. haljina onda super stoji, a podrazumeva se da ti deo grudnjaka na njemu, dobro pasuje. 

e, sad, takvih bodija slabo ima kod nas, pa sam ja za jednu haljinu koja je skroz otvorenih ledja koristila jednodelni kupaci koji mi je odlicno stajao, bio nazad izrezan malcice vise od haljine i bas je sve bilo super. jedino je bilo nezgodno sa odlaskom u toalet, morala sam sve da skidam ne bih li obavila sto se mora xaxaxxa

inace za ljutka i bubicu - haljinu mi je sila moja krojacica, a znate da imam nevidjeno inteligentnu krojacicu, savrsenog obucara i divnog i diskretnog frizera koji nije bas sad neki majstor kao ovo dvoje, ali posto se najvise druzim sa njim, svakog meseca po dva sata (farbanje izrastka), odabrala sam ga po tome sto pusta odlicnu muziku, necujan je, sam radi u salonu, ne gnjavi pricom i pitanjima i nije preterano skup (imala sam zanatski boljeg frizera ali nisam izdrzala njegov ekscentricni gej karakter, vrisku, ciku, i glumatanje.... ne mogu to vise da trpim, mada je divan covek i sjajan majstor). 

inace, krojacica mi je haljinu skrojila bukvalno za pola sata,  imala je samo sliku gornjeg dela kakav sam ja htela (od rolan murea) a ostalo je ispalo onako kako je moglo jer je parce materijala bilo samo 1,70 a i svojom sarom je diktiralo kako da skrojimo donji deo.... nepogresivo mi pogodi uvek i najkoplikovanije modele, a nekada se desi da krajnji rezultat i ne bude bas impresivan, uglavnom jer ja ne poterefim vrstu materijala za odredjeni model, ili tip modela za moju figuru, ali ovaj put je ispala bas kako treba - materijal je neki keper sa elastinom i blagim sjajem (sto je ispalo odlicno zbog tih spustenih naramenica) a model dobro prilagodjen mojoj figuri (iako ja vise volim malo neformalnije moddele, ali mi ovakvi ipak bolje stoje) i da, za taj izrez smo stavili gajkice kroz koje se provuku naramenice brusa, pa ni na to nisam morala da mislim :-) 

inace, cipelice su, kako rekoh, jeftine i ''za jedno leto'', a crne su jos 100 puta bolje od ovih plavih, bas su mnogo dobre...

Link to comment
7 minutes ago, nera said:

 

Ne smem da izgovorim, 34DD po severno-americkim standardima :D 

 

moram da izguglam da dobijem vizuelno :)

 

auh. seksi seksi :)  bruka. 

Edited by mustang
Link to comment

ja 80C ili 85B, zavisno od modela. na zalost, ja moram da koristim bruseve u koje stavljam silikonski umetak, koristim one marke Anita koje kupujem u novom sadu (tj u poslednje tri godine dobijam godisnje jedan besplatno, preko socijalnog) i jako sam zadovoljna njima. imam nekih 6 komada, raznih boja i svi su samo od elastina sa malo jacim naramenicama ali bez ikakvih stepova, korpica, zica itd.... 

Link to comment
Lancio, jesi video Alfu Quadrifoglio sto je dobra? 300 konja iz 2000 kubika, do stotke za manje od pet sekundi.

to kad zene odu na fk kk radnichki da prichaju o brusevima, e ondak moze [emoji38]ol:

 

mashite balun momci :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

nema 34 b ozi..evo me na international charts :laugh:

jaooo bolje da spremam kucu i perem tepih ...a ne da se bavim velicinama sisa po belom svetu:isuse:

malo se osecam kao underdog, na tatu povukla ...ne zalim se ali ste intimidating :D

 

odoh sad da se latim usisivaca, u vajfbiterki. 

 

Link to comment
5 hours ago, darling said:

 

intimisimi ima bejzik kolekciju u kojoj su pamucni trokutasti brusevi bez zica, do broja 3, u beloj, sivoj i crnoj boji

i u boji kože moliću lepo :lol:

zadnji put kad sam išla da kupim nove a imala sam sive jer mi se ti najviše sviđaju, prodavačica je uspela da mi uvali jedan boje kože. babizam kao takav :D

Link to comment
16 minutes ago, slepa živana said:

i u boji kože moliću lepo :lol:

zadnji put kad sam išla da kupim nove a imala sam sive jer mi se ti najviše sviđaju, prodavačica je uspela da mi uvali jedan boje kože. babizam kao takav :D

 

nikad videla u boji koze (pretpostavljam da je belacka koza u pitanju :D). cime si sarmirala prodavacicu? :D nije ni cudo da ih nema, posto sve zene s foruma nosimo isti brus :D

sivi je zakon, slazem se.

pre sedam, osam godina, mozda i 10, pravili su ih u svim bojama i bili su izlozeni, a onda se sveli na taj glupi bejziki  sakrli ih po fiokama. 

 

 

 

Edited by darling
Link to comment
3 minutes ago, darling said:

 

cime si sarmirala prodavacicu? :D 

:lolol: žešće sam je šarmirala. ušla sam da kupim dva brusa, sivi i crni ili beli, a izašla sam sa sivim i bojom kože, 6 pari gaća koje su mi prevelike i roze pidžamom sa tigrastim printom 

od sad samo kod kineza, tamo nema razgovora pa se smanjuje verovatnoća da će neko da me obrlati

 

Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

:lolol: žešće sam je šarmirala. ušla sam da kupim dva brusa, sivi i crni ili beli, a izašla sam sa sivim i bojom kože, 6 pari gaća koje su mi prevelike i roze pidžamom sa tigrastim printom 

ti si ovo već negde pisala... mislim da mi tigrasti pj zvuči poznato :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...