Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Moram da kazem da meni Un jardin en Mediterranee mirise izvrsno! Kao da sedis izmedju grmica ruzmarina i grmica kleke. 

 

Now using YSL Libre, onaj sto reklamira Dua Lipa. Strasan miris! Ako potrosim ovu bocicu pre kraja zime, kupicu jos jednu.

Link to comment
On 12.11.2019. at 15:10, MayDay said:

Moram da kazem da meni Un jardin en Mediterranee mirise izvrsno! Kao da sedis izmedju grmica ruzmarina i grmica kleke. 

 

Now using YSL Libre, onaj sto reklamira Dua Lipa. Strasan miris! Ako potrosim ovu bocicu pre kraja zime, kupicu jos jednu.

 

kakav je Libre?  meni generalno YSL dobro stoje, volimo se uzajamno, i ja njih i oni moju kozu, pa me zanima da li ce se ljubav nastaviti.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Gde kupujute parfeme? U parfimerijama u soping centrima,preko kp ili iz inostranstva online? U kolekciji imam desetak komada,par sam dobio na poklon,ostalo sve kupljeno u soping centrima.Od mnogih sam cuo pricu da kupuju preko kp jer je jeftinije nego u velikim lancima parfimerija kod nas u smislu da likovi koji prodaju preko kp ne placaju zakup lokala,radnike,reklame itd kao sto rade velike parfimerije i to je razlog zasto je jeftinije kod njih.Da li su jeftiniji mozda zato sto se radi o kopijama? Ili su velike parfimerije nabile cene a radi se o potpuno istim proizvodima kao i sa kp pitanje je sad  :fantom:

Link to comment
  • 2 months later...

drugarice i drugovi, jeste li otkrili neke pouzdane domaće sajtove?
gledala sam prethodnih nekoliko strana, ali ima više od godinu od poslednjih preporuka. možda se nešto promenilo.

da li je neko isprobao ovaj ili ovaj sajt?
da se usudim? :unsure:

Link to comment
drugarice i drugovi, jeste li otkrili neke pouzdane domaće sajtove?
gledala sam prethodnih nekoliko strana, ali ima više od godinu od poslednjih preporuka. možda se nešto promenilo.

da li je neko isprobao ovaj ili ovaj sajt?
da se usudim? :unsure:
Parfem centar je proveren
Link to comment
2 hours ago, vookela said:
6 hours ago, Frau Gabrijela said:
drugarice i drugovi, jeste li otkrili neke pouzdane domaće sajtove?
gledala sam prethodnih nekoliko strana, ali ima više od godinu od poslednjih preporuka. možda se nešto promenilo.

da li je neko isprobao ovaj ili ovaj sajt?
da se usudim? :unsure:

Parfem centar je proveren

hvala. :)

  • +1 1
Link to comment
On 23.12.2020. at 23:38, morgana said:

@Frau Gabrijela, ako kupiš nešto na tom sajtu, javi i ti utiske, imaju Hermes Jardin parfeme povoljno, a baš ih volim

nema utisaka. :mellow:

na drugom koraku, kada kliknem na 'naruči' posle unetih podataka, pojavi se: žao nam je, nismo u mogućnosti da dovršimo vašu porudžbinu.

probala sam sa dva parfema, ukucvala broj sa +381 i bez, menjala sve što pomislim da bi mogao biti problem. i neću više.

Link to comment
57 minutes ago, Frau Gabrijela said:

nema utisaka. :mellow:

na drugom koraku, kada kliknem na 'naruči' posle unetih podataka, pojavi se: žao nam je, nismo u mogućnosti da dovršimo vašu porudžbinu.

probala sam sa dva parfema, ukucvala broj sa +381 i bez, menjala sve što pomislim da bi mogao biti problem. i neću više.

  

e baš bezveze :( 

hvala što si javila.

i facebook im je zapušten.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...