Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

7 minutes ago, munze said:

Ja vidim kod sredovecnih, i to vise kod tetki ( tetaka?) nego god muskih cika

 

Tetoviranje se vratilo u modu početkom veka, tad su tetke bile u svojim dvadesetim kad se sve može i hoće. Uklapa se.

Link to comment

Ma nije sama tetovaza problem. Imaju danas ljudi full sleeve u skoro svim oblastima. Nema cak i potrebe i da se sakriva.

 

Problem je kad klinci sa 18,19 tetoviraju imena svojih partnera na obrazu ispod uha onda recimo neke skrabotine po vratu ili imaju nedovrsenu partiju iks oks na celu.

 

 

 

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Neopisivo su mi grozne te tetovaže preko čitavih deliva tela (to je valjda taj full sleeve)

Dok su mi ok jedna- dve mini, diskretne

 

To kapiram kao i nakit, narokaš preko svake mere ili imaš meru. S tim što si ovim obojio ruku u zeleno..

Džizs čega sam se nagledala juče u Dubrovniku. Skapiram da imam osećanje žaljenja tih ljudi

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Neopisivo su mi grozne te tetovaže preko čitavih deliva tela (to je valjda taj full sleeve)

Dok su mi ok jedna- dve mini, diskretne

 

To kapiram kao i nakit, narokaš preko svake mere ili imaš meru. S tim što si ovim obojio ruku u zeleno..

Džizs čega sam se nagledala juče u Dubrovniku. Skapiram da imam osećanje žaljenja tih ljudi

 

da ne govorimo da ne mogu takvi sareni da prismrde na bazene u Japanu [yoyogi(TM)]

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, bags said:

Ma nije sama tetovaza problem. Imaju danas ljudi full sleeve u skoro svim oblastima. Nema cak i potrebe i da se sakriva.

 

Problem je kad klinci sa 18,19 tetoviraju imena svojih partnera na obrazu ispod uha onda recimo neke skrabotine po vratu ili imaju nedovrsenu partiju iks oks na celu.

 

 

 

 

 

Ja ih ne volim al to je samo moj problem. Zato i nisam tetoviran. Al ko voli nek se tetovira gde hoce i sta hoce. Tu ne vidim nikakav problem.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

na zapadnom balkanu poznatija kao tarzanka

 

Brt, tarzanka je umetnost za ovo. Btw, moja omiljena krimi-džimi zurka, ja je zovem Zvezdarka:

 

o0nl32.jpg

  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Ako cemo kod hejta, isto mi je odvratna ona alka koja se stavlja u nos, zene deluju ko da su krmace sa njom.

 

hideable-septum-piercing-jewelry.jpg


Baš ti verujem da bi je odbio :D

  • Haha 1
Link to comment

kakve ste dede i babe!

 

ja volim tetovaze i da imam para radila bih celu nogu,imam ideje i sve...i celu ruku...to mi je,jos uvek,prekul i bas volim kad vidim...ali naravno ako su lepe,neka umetnost...andjeli,krstovi,slike kosovskog boja i ikone stop!

 

 

a tarzanka je bila in i pocetkom 2000tih..

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...