Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ovog Kembu sam prvi put gledao preksinoć i baš mi ostavio utisak. Prodoran, dobar šut, jaka odbrana, solidne fizikalije, a ima i muda.
ali gledaj kako mu je samo polomio kolena, i to u zadnjoj sekundi za pobedu. bice odlican turnir.
Link to comment
koliko je povrijedjen dukeov irving?
ja cekam da prenos pocne na jedinici :isuse: Edited by kojot
Link to comment
ali gledaj kako mu je samo polomio kolena, i to u zadnjoj sekundi za pobedu. bice odlican turnir.
Dobro to, zajebala se odbrana što su preuzimali. Onaj debeljko protiv tako brzog igrača može da očekuje samo diskus herniju ili izvrtanje zgloba. Meni je jači utisak to da 1 klinac ide tako bezobrazno da reši utakmicu.
Link to comment
Dobro to, zajebala se odbrana što su preuzimali. Onaj debeljko protiv tako brzog igrača može da očekuje samo diskus herniju ili izvrtanje zgloba. Meni je jači utisak to da 1 klinac ide tako bezobrazno da reši utakmicu.
inace, nije mu prvi put ovo sto si video, imao je nekoliko slicnih winnera ove sezone... prizeljkujem ga kao zamenu za Nasha u Sunsima, njega ili Fredettea...
Link to comment
Onaj debeljko
ne znam da li si video kako mocni mcgee shutira bacanja, shaq je za njega ray allen sa penala :)
koliko je povrijedjen dukeov irving?
turf toe, verovatno nece igrati do kraja sezone.
ja cekam da prenos pocne na jedinici :isuse:
verovatno si i za ovo promashio vreme? :D a nije moglo na kecu da bude zbog ovog rukometa.
Link to comment

Ima li neki ensidablej veceras na kecu?I kad si spomenuo slobodna bacanja da pitam zasto ih ti americki koledz igraci sutiraju kao Hejvud? Kad god pogledam neku utakmicu procenti su bijedni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...