Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

To je otprilike kao kad bi rekao, da je smesno sto Katolicka crkva svojim svestenicima zabranjuje seks. On nije u crkvi, ali je na fakultetu koji je mormonski i pristupanjem je pristao na to. Ne znam sta rade ostali, ali ima puno neuhvacenih lopova na svetu, pa opet nije neozbiljno kad se neko uhapsi dok vitla pistoljem u supermarketu. Drugim recima, priveo je, pa je priveden. Sta ces.

Link to comment
ali je na fakultetu koji je mormonski i pristupanjem je pristao na to.
to je to i nema dalje. najveci smor je shto sad the jimmer nema nijedinog visokog igracha koji zna da hoda :(
Link to comment
To je otprilike kao kad bi rekao, da je smesno sto Katolicka crkva svojim svestenicima zabranjuje seks. On nije u crkvi, ali je na fakultetu koji je mormonski i pristupanjem je pristao na to. Ne znam sta rade ostali, ali ima puno neuhvacenih lopova na svetu, pa opet nije neozbiljno kad se neko uhapsi dok vitla pistoljem u supermarketu. Drugim recima, priveo je, pa je priveden. Sta ces.
ma ok, verovatno je legitimno, ali to je jebeni talibanizam, u americi, u 21. veku! uzas.
Link to comment

nije NCAA, ali moze ovde....

FENNVILLE, Mich. (AP)—A Michigan high school’s star basketball player collapsed on the court and later died after making a game-winning layup in overtime to cap his team’s perfect season.Wes Leonard of Fennville High died Thursday night, Holland Hospital spokeswoman Deb Patterson said. A cause of death has not yet been determined.Paramedics performed CPR on the 16-year-old before he was pronounced dead at the hospital, Patterson said.Leonard, a junior who also excelled as the quarterback of the Blackhawks football team, was “by far the best player on that basketball team—outstanding athlete,” said coach Mike Miller, whose Bridgman team lost 57-55 to Fennville Thursday night.
Wes_Leonard_244x183.jpg
A Michigan high school's star basketball player who collapsed on the court after making a game-winning shot died of an enlarged heart, according to the medical examiner.Dr. David A. Start, forensic pathologist in Kent County, Mich., ruled Wes Leonard's cause of death to be cardiac arrest due to dilated cardiomyopathy (enlarged heart), the pathology department at the hospital where the medical examiner works tells CBS News.
:(
Link to comment
Duke ne moze nista da odbrani. Siluju ih Marshall i Barnes, siluju ih unutrasnji igraci, tesko ce se vratiti ovog puta.
marshall je stvarno nevidjeno zajeban igrach. freshman, a pregled igre kao marcelinho (da idem josh dalje sad :D).
Link to comment
ma ok, verovatno je legitimno, ali to je jebeni talibanizam, u americi, u 21. veku! uzas.
Valjda taj 21. vek podrazumeva i odredjenu toleranciju prema stvarima s kojima se covek ne slaze. Da bi to bio talibanizam, morali bi prvo da prisiljavaju ljude na nesto. A to jeli nije slucaj. Uostalom, pricas o ljudima koji svoje ideje sire po citavom svetu - sretao sam ih u Srbiji, a i bas juce su usli na mesto gde sam jeo (ogladneli ljudi). Stvarno mislis da ce da takvi da pokleknu, pa jos u jednom od uporista? :)
Link to comment
Valjda taj 21. vek podrazumeva i odredjenu toleranciju prema stvarima s kojima se covek ne slaze. Da bi to bio talibanizam, morali bi prvo da prisiljavaju ljude na nesto. A to jeli nije slucaj. Uostalom, pricas o ljudima koji svoje ideje sire po citavom svetu - sretao sam ih u Srbiji, a i bas juce su usli na mesto gde sam jeo (ogladneli ljudi). Stvarno mislis da ce da takvi da pokleknu, pa jos u jednom od uporista? :)
jel stvatno treba da ulazimo u raspravu o tome da li je u 21. veku normalno suspendovati igraca zato sto je imao seks sa svojom devojkom? ponavljam, legitimno je to sto su uradili, sami odredjuju svoja pravila, ali to je kretenizam najgore vrste. jebo ih joseph smith.inace, mormoni su vrlo uticajni i svoje ideje promovisu vrlo agresivno.
Link to comment
jel stvatno treba da ulazimo u raspravu o tome da li je u 21. veku normalno suspendovati igraca zato sto je imao seks sa svojom devojkom? ponavljam, legitimno je to sto su uradili, sami odredjuju svoja pravila, ali to je kretenizam najgore vrste. jebo ih joseph smith.inace, mormoni su vrlo uticajni i svoje ideje promovisu vrlo agresivno.
Da li je normalno, ili ne, je relativna stvar. Ja znam da za mene nije normalno da me devojka guzi dildom, pa opet ima i takvih i ja nemam nista protiv. Nemam nista protiv ni da Mormoni imaju svoj univerzitet i da na njemu postave svoja pravila.Sto se tice agresivnosti, danas se svaki proizvod prodaje agresivno, pa sto ne bi i taj. Ovi sto sam ih ja sreo u Novom Sadu su bili vrlo fini ljudi. Jedan je bio s Novog Zelanda i trenirao je s ragbistima, a drugi je radio isto samo s fudbalerima (americkim!) posto je bio iz Kolorada. I na terenu su se bavili samo time, koliko su smarali ljude posle, ne znam. Uostalom, ovi juce sto sam ih sreo u piceriji nisu mogli 10 minuta da se odluce koju ce picu (ho ho ho, pun intended), tako da nesto ne verujem u pricu o agresivnosti.
Link to comment
Da li je normalno, ili ne, je relativna stvar. Ja znam da za mene nije normalno da me devojka guzi dildom, pa opet ima i takvih i ja nemam nista protiv. Nemam nista protiv ni da Mormoni imaju svoj univerzitet i da na njemu postave svoja pravila.Sto se tice agresivnosti, danas se svaki proizvod prodaje agresivno, pa sto ne bi i taj. Ovi sto sam ih ja sreo u Novom Sadu su bili vrlo fini ljudi. Jedan je bio s Novog Zelanda i trenirao je s ragbistima, a drugi je radio isto samo s fudbalerima (americkim!) posto je bio iz Kolorada. I na terenu su se bavili samo time, koliko su smarali ljude posle, ne znam. Uostalom, ovi juce sto sam ih sreo u piceriji nisu mogli 10 minuta da se odluce koju ce picu (ho ho ho, pun intended), tako da nesto ne verujem u pricu o agresivnosti.
ok, sad relativizujes celu pricu.nenormalno je, a narocito u razvijenoj zamlji kao sto je amerika, da mu neko zabranjuje da ima seks sa devojkom. to je ono sto mormoni promovisu agresvino, nema seksa pre braka, i to je kretenizam najgore vrste. kada sam rekao da promovisu agresivno nisam mislio na obicne ljude koje si ti upoznao. uopste nisam pravio tu vrstu generalizacije, vec sam pricao o njihovim liderima koji upumpavaju ogroman novac u ogranizacije koje promovisu ove retardirane ideje. hvala bogu da su ideje toliko kretenske da su im sanse za uspeh jednake nuli.da ne pricam o tome da su do skoro bili otvoreno rasisticka organizacija. Edited by kojot
Link to comment

Ne znam kako bolje da objasnim sta mislim od ovog: zasto pominjes 21. vek? Mozda hoces da kazes da ljudi koji generacijama vec 200 godina prate jedan nacin zivota, treba da otvore svoje vidike i prihvate modernije ideje. Moze biti, ali ne bi bilo zgoreg ni da oni kojima su te ideje strane od rodjenja, otvore svoje vidike i prihvate da ima drugacijih pogleda na zivot/svet.Kada bi se desilo da na BYU-u bicuju crnca kosarkasa, jer je kresnuo dekanovu kci, a ja to prokomentarisao sa: "pa dobro, sta hocete i u Saudijskoj Arabiji kamenuju zene", to bi bila relativizacija. Ovako, jok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...