Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ellis je dosta potcenjen igrac.Veceras nosi Kansas,mislim da bi se o njemu mnogo vise pricalo da ne igra u timu sa dva jako talentovana freshmana.

 

Bas me zanima da li ce Ellis moci da nadje mesto  na nekom NBA rosteru.

Link to comment

ja se izvinjavam na smaranju, ali, da li gledate preko firstrowa ili imate neki bolji link za streamove?

 

trenutno pratim winsconsin vs minnesota i stream nije bas najbolji

 

mogu da izdrzim i da gledam, ali cisto da pitam ima li nekih linkova sa boljim kvalitetom slike?

 

Od ponuđenih na streamhunter ideš na onaj sawlive valjda,taj bi trebao uvek biti najkvalitetniji

Link to comment

Iowa State busi sutevima sa distance,a veceras ulaze u reket Jayhawksa kako god zele.

 

Bez zdravog Embiida na MM, prosto ne vidim kako Kansas moze da uradi nesto vise.

Link to comment

Kentucky solidan danas. Dosta dobra defanzivna partija uz kontrolu skoka su doneli pobedu.

 

LSU zanimljiv. Dogodine će PF/C liniju da čine dva ovogodišnja freshman-a Martin i Mickey. Prvi bi trebao da bude prilično zanimljiv NBA prospekt, a Mickey ako ne prođe do NBA dobra karijera u Evropi mu ne gine.

 

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...