Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

imam divnu vest za sve mrzitelje hleba i kifala u sta i sebe ubrajamznaci H&K je officially prskotina, srbi slabo hasaju puter kifle, fitnes salate i somun otentikno gospodin mladja vlasnik ima novi adutu pripremi je lanac pekara pod imenom gvozdenu kojim ce se prodavati samo burek, onaj leba s poda kao iz kioska na kalenicu i - pecenje!pa nek mu je sevap i da ovo propadne!

Link to comment
imam divnu vest za sve mrzitelje hleba i kifala u sta i sebe ubrajamznaci H&K je officially prskotina, srbi slabo hasaju puter kifle, fitnes salate i somun otentikno gospodin mladja vlasnik ima novi adutu pripremi je lanac pekara pod imenom gvozdenu kojim ce se prodavati samo burek, onaj leba s poda kao iz kioska na kalenicu i - pecenje!pa nek mu je sevap i da ovo propadne!
Alo bre, pekara Gvozden postoji već više od 50 godina na uglu Sinđelićeve i Niške!!! Opoganiće brend!
Link to comment
  • 2 weeks later...

U Balkanskoj ima Anđelko, koji zatvara popodne. Klasična pekara.ALi, ima jedna picerija-pekara-poslastičarnica na uglu Balkanske i N. Fronta, tehnički pripada Balkanskoj, oni rade non-stop, i morali bi da imaju i lebac. Tu sam nekoliko puta kupio pizzu na parče ali nisam zapamtio imaju li lebac. Trebalo bi da imaju.

Link to comment
Alo bre, pekara Gvozden postoji već više od 50 godina na uglu Sinđelićeve i Niške!!! Opoganiće brend!
Lakovane kifle! Ko zna da li još prave te lakovane kifle. Sve mi se čini da je vlasnik neko novi.
Link to comment
Umro je Gvozden ima tome nekoliko godina. Posao su nasledili sinovi.
Cek, jel Gvozden iz one tvoje 'kamen mudrosti' price "ako su sinovi ko moji uzmite mi pljeskavicu"?2005-2006 sam im nabijao promet dok sam odradjivao civilno u blizini, imali su odlicnu strudlu s makom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...