Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

Sto ostavi link?! 2h ko debil gledam epizode koje znam napamet :isuse: I leba ti, skini tu fotku. Muka mi je kad god je vidim angry.gif
Sigurno ima i onih koji su željni i tih starih epizoda. Uostalom i B92 stalno reprizira SouthPark.A na fotki sam ja, a ne Koštunica, tačno je da fizički ličimo. Ovo su me uslikali u klubu "Plastik".
Link to comment
Sigurno ima i onih koji su željni i tih starih epizoda. Uostalom i B92 stalno reprizira SouthPark.A na fotki sam ja, a ne Koštunica, tačno je da fizički ličimo. Ovo su me uslikali u klubu "Plastik".
Naravno, ja ne propustam ni jednu na TVu. I mnogo vise volim da gledam tako nego sa diskova, na zvanicnom sajtu ili nesto ovako...A za fotku izvini, ladno sam mislio da je onaj magarc. Prosto ne verujem da toliko licite... izvini jos jednom molim te :)
Link to comment
  • 2 months later...

могли би посветити следећу епизоду питању због чега добре серије настављају да се снимају и након што се сав хумор истроши... ово је туга, нажалост

Link to comment

Ako je nova sezona takva kako je predstavljate, onda bi bilo najbolje da autori South parka naprave epizodu o sebi samima - kao posprdnim kritizerima američkog društva koji dobro naplaćuju to kritizerstvo od tog istog društva ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...