Jump to content
IGNORED

Red Alert za Plavi Pasos


Tresko

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    102

  • Tresko

    33

  • Razzmatazz

    15

  • kurdi

    13

Top Posters In This Topic

with all due respect, ne vidim kako bi moje nerviranje pripomoglo da se zakon izglasa pre 24.dec.missim, putujem i ja pa nije bas da zapljuckujem sa bezbedne visine.moj gut feeling kaze da ce oni to ipak izglasati i smandrljati u poslednjem trenutku, po starom obicaju.u suprotnom slucaju, pocecu da se nerviram tek onog trenutka kad mi neko napravi problem na granici.
kao sto paculla rece - tvoja nervoza nije tema. samo... ne nerviras se sto zakon moze a ne mora da se donese na vreme al' te nerviraju (odnosno idu ti na kurac) oni koji oko toga prave frku. bice da si nervozu samo izmestila na pogresnu adresu...
Link to comment

hvala ti frojde, sad su mi mnoge stvari jasnije.idu mi na kurac oni koji generalno prave frku tamo gde je nema i dizu paniku medju narodom.to se ocigledno ne odnosi samo na ovaj slucaj, ali ako te vec toliko zabavlja izvrtanje mojih postova, samo nastavi.

Edited by Allegra
Link to comment
hvala ti frojde, sad su mi mnoge stvari jasnije.idu mi na kurac oni koji generalno prave frku tamo gde je nema i dizu paniku medju narodom.to se ocigledno ne odnosi samo na ovaj slucaj, ali ako te vec toliko zabavlja izvrtanje mojih postova, samo nastavi.
ja sam smislila naslov teme :rolleyes: i bash mi se svidelo kako sam slozila bojei josh reko' da dodam malo dinamike na pTf a uz sve to, bash cu neshto prilicno da putejem ovih dana pa mi se informacija koju su dali Tresko i jms uchinila interesantnom, korisnom da se ljudi obaveste (posto evo na primer moj sluchaj uopste ne pratim pTf politika) niko ne pravi paniku, diskutujemo, obaveshtavamo se, spremamo se kao da ce sutra biti rat i zivimo kao da ce 100 godina biti mirE da mi je ovo i najmanji razlog da mi neshto krene na kurac.... Edited by msmodesty
Link to comment

Ha-ha! Biser godine! Taman sam resila da dignem ruke i od produzavanja i od trazenja tog famoznog novog pasosa al? ne lezi vraze. Moli me mama da to ipak izregulisem jer kaze da ce biti prakticnije i efikasnije da dodjem ako umre (da ne cekan na vizu). Hajde, pozovem ja da upitam kako stvari stoje a ona ce ti meni ni pet ni sest "ne dajemo nikakve informacije preko telefona do daljnjeg". Kako cu da znam dokle je to "do daljnjeg"? Sta mi ostaje kad nemaju ni sajt? Da nahvatam nekog goluba? Ili da prosetam 300 km pa da info (boze daj zdravlja) dobijem na salteru? E vala nikad im se covek ne moze dovoljno nacuditi. :lol:

Edited by cyberwor/L/d
Link to comment

beta

Kraj rasprave o amandmanima na izmene zakona o pasošima BEOGRAD, 16. decembra 2008. (Beta) - Skupština Srbije završila je večeras raspravu u pojedinostima o izmenama i dopunama Zakona o putnim ispravama kojim se produžava važenje starih pasoša do kraja 2009. godine.Obraćajući se poslanicma na kraju rasprave, ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić je ukazao na važnost usvajanje tog zakona što pre i podsetio da zakon stupa na snagu tek osam dana po objavljivanju u Službenom glasniku."Ako usvojite ovaj zakon pasoši će važiti i građani neće imati problema na granici", kazao je Dačih i pozvao sve parlamentarne stranke da dobro osmisle dalji rad jer bi za građane bilo "katastrofalno" da se predložene izmene ne usvoje u propisanom roku.
Link to comment
U popodnevnom delu rada, predsednica Narodne skupštine Slavica Đukić ? Dejanović odredila je Dan za glasanje subotu, 20. decembar 2008. godine sa početkom u 10,00 časova o tačkama Dnevnog rada Treće sednice Drugog redovnog zasedanja.
Link to comment
Ko vas jebe, što živite u inostranstvu.
Нема ко... ћеш ти?Чекај, јел то "вас што живите у ионстранству", или "зато што живите у ионстранству"?(пјаф:) А можда је требало да схватим као "Ko vas jebe. što živite u inostranstvu?". Edited by расејан
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...