Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

koja je fora sa agencijama? njima se plaća provizija pola kirije kad ti nađu stan... a jel posle nastaviš da plaćaš stanarinu preko njih i nikada se ne susretneš s gazdom ili kako?
Ne. Završavaš poso sa agencijom kad im daš tu proviziju. Oni nadalje nemaju veze sa tvojim rentanjem stana. Kiriju daješ gazdi, onako kako se dogovorite. Edited by sailorman
Link to comment

Opasni su muljatori.. Gledali smo 1 stan sa gazdom i ženom iz agencije (nemam pojma kako se zove) i na kraju sastanka nam nije dozvolila da damo broj telefona gazdi, svaki dalji dogovor samo preko agencije :isuse: Bukvalno mi je otela cedulju iz ruke.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

glupa sam ko noć, ne mogu da provalim šta tačno muljaju... zovem samo stanove koji su oglašeni bez posrednika, a kad odem da pogledam, provalim da je agencija. tipa "vlasnik" mi kaže da je na putu, pa će mi rođak ili komšija pokazati stan. onda se komšija pojavi s aktovkom, sve vreme mu zvoni mobilni, priča o stanovima, jasno je da je agent. a s druge strane, nekad me, čim pozovem pitaju za koga tražim stan i onda mi se žale, da neće da pokazuju za brata, za sestru, ćerku... jer im se samo takvi javljaju na oglase. rat agenata :D

Link to comment

Kod ovih sa kojima sam se ja upoznao je bila fora da uzimaju 25 evra svakog meseca, kirija je bila 275 umesto 250 i davala se njima u ruke.. :angry:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Kod ovih sa kojima sam se ja upoznao je bila fora da uzimaju 25 evra svakog meseca, kirija je bila 275 umesto 250 i davala se njima u ruke.. :angry:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
e pa na to sam mislila... znači ti nisi upoznao gazdu?
Link to comment
e pa na to sam mislila... znači ti nisi upoznao gazdu?
Jesam, ali u prisustvu tete iz agencije, bez nje ništa.. Ona nam je i pokazivala stan, gazda je za to vreme blejao na terasi.. :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

potreban stan do 170 jura, garsonjera (20ak kvadrata).potez nbg-zemun (u obzir ulaze i ledine) javite mi na pm! hvala!

Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...