Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Posted (edited)
23 minutes ago, Eleniko said:

šta posedovanje pasa, izvini

ma zajebavam se. no, ko što napisah ranije, ja pse izvodim 3 puta dnevno a samo nas je dvoje u stanu. akam lift više od nekog nama sličnog para.

da, danas sam, pošto smo se pakovali za selo, najmanje 5 puta išao liftom gore dole plus dva puta za pse, jednom da bacim đubre, malo li je akanja a sve to pre 8 ujutro?

najbolje da se ugradi neki brojač na svakom spratu pa koliko puta je lift stao da se deli po onoj mojoj formuli na stanove tog sprata.

 

ko što rekoh zajebavam se a pitanje finansiranja otklanjanja zajedničkih kvarova i sanacija problema jeste izvor svađe. prokišnjavanje krova, zagušenje vertikale kanalizacije, PP aparati, hidrant, ulazna vrata.......

Edited by đorđe geprat
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

sta mislite o surcinu kao lokaciji?

 

tamo je m2 kao pristupacan, novogradnja do 1500,ko tam da ce se grad siriti u tom pravcu pa cena svakako nece pasti

Link to comment

indjija je bolja lokacija. na pola puta izmedju ns i bgd, ima ovih lokanih brzih vozova i stvarno se stigne za pola cuke a ipak je bolji gradic od surcina koji nema voz  a i veliki autlet 🤣

kazu mi ortaci odatle da se sve teze mogu naci kuce po okolini a i sve vise se zgrada pravi, cak su me savetovali da kupim stancic tamo jer se dvoumim oko kupovine neke nekretnine na moru ili bgdu

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Vodovod i kanalizacija mogu biti problem u Surcinu.

Da bi bili problem moraju prvo da postoje... 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Koliko znam, ta sremska sela imaju vodovod i kanalizaciju, osim u nekim perifernim delovima.

Takodje su gasifikovana.

Imaju i trotoar, sto je misaona imenica za jedan deo Bgda.

 

Link to comment
11 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

@bradilko daj neki hint sta gledas i gde na obe lokacije.

vise kibicujem, nor jurio buh zemun oko parka i preko puta hotela jugoslavije, stari merkator, opstina, fontana..

a more sve. od bara do budve i boke. 

Link to comment

Konačno završili sređivanje ženinog stana u NS i spreman je za izdavanje, 35m2 Nova Detelinara. Stan na dan nam nije opcija, voleli bi da nađemo nekog ko bi tu živeo duže vreme.

 

Pa eto, ako neko zna nekoga ko bi iznajmio, ili makar da preporuči neku agenciju, bilo bi super.

Link to comment
On 16. 5. 2024. at 21:05, Moonwalker said:


Odavno znam za slucaj da su u slicnoj situaciji dvojica platila serviseru da preveze upravljacku semu lifta tako da posle popravke staje samo na njihova dva sprata. Jedno par nedelja su lift koristili oni i stanovi sa spratova okolo. Nakon toga i ostali su prihvatili da plate, serviseri dosli opet i vratili na staro. Narod je cudo. Kao pokojni komsija iz prizemlja kod mojih koji izadje na hodnik da cakula, a stepenisno svetlo nije hteo da placa jer mu ne treba.

 

Ili zaleme vrata lifta na tim nižim spratovima :fantom:

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
Posted (edited)

Ako neko zna da se izdaje nenamesten stan u centru Zemuna od minimum 60KVM a do MAX 900E neka javi

 

Gazda nam je dao otkaz, pravi poslovni prostor

 

Divni smo stanari btw

Edited by Caligula
Link to comment

ako nekog od pravnika zanima, 90m2, trosobni salonac, neposredno uz palatu pravde....ima i dvorisni parking

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...