Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Prijatelji bi iznajmili stan u Beogradu u julu i avgustu. Odgovara im minimum dvosoban, a idealan potez je oko Čarlija Čaplina pa do Trga/Terazija.Hvala :)

Link to comment

"... da nije PPP real estate, ova marmelada ne bi bila na stolu danas..." Elem, ja bih da vam se zahvalim i da kažem da ovaj deo foruma funkcioniše, jerbo zahvaljujući Grunfu i ovom topicu ja postadoh njegov komšija. Da li je to dobro ili ne, pokazaće vreme i neumitne sile prirode i alkohola :-)

Link to comment
Prijatelji bi iznajmili stan u Beogradu u julu i avgustu. Odgovara im minimum dvosoban, a idealan potez je oko Čarlija Čaplina pa do Trga/Terazija.Hvala :)
+1sve isto osim sto je u pitanju jul i sto je jednosoban stan sasvim u redu i sto lokacija nije presudna mada bi centar naravno bio najpozeljniji :)
Link to comment

mene zanimaju informacije o alternativnim vidovima podstanarstva, dilovi s hotelima, skvotovi, opštinski napušteni prostori... ako neko nešto zna nek podeli.

Link to comment

Da spuste jos malo razvalili bi se od posla, mada cenim da i ovako ide...CENE SOBA ZA NAJAM:JEDNOKREVETNA SOBA.............................19.700.00 DINDVOKREVETNA SOBA..................................24.500.00 DINSobe su bez TV i frizidera(postoji mogucnost unosenja sopstvenog TV).U cenu sobe nije uracunata hrana,parking,internet i kablovska.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
prijatelj iznajmljuje jednosoban stan u lickoj, kod ekonomskog fakulteta (dobro, i picinog parka), namesten, 40m2, klima, internet/wifi, kablovska, grejanje ta, treci sprat bez lifta. mogu kucni ljubimci, dogovori oko placanja (250e je start).
ponovo isti stan za iznajmljivanje, sveze okrecen, jos malo detalja: kuhinja sa trpezarijom, mini terasa, mini spajz i dnevna soba u kojoj se (sada) i spava. iznajmljivanje na kraci period (do 6 meseci 250 e, na duze, 200 e)
Link to comment

Potrebna garsonjera od oko 150+ evra Zemun, Bežanija, Ledine i slicno..Da li je to izvodljivo?sve vreme u BG rentiram sa druge strane reke pa ne znam kakve su realne cene i koji savet da dam :)

Link to comment
Potrebna garsonjera od oko 150+ evra Zemun, Bežanija, Ledine i slicno..Da li je to izvodljivo?sve vreme u BG rentiram sa druge strane reke pa ne znam kakve su realne cene i koji savet da dam :)
Skoro sam sigurna da je izvodljivo, ja plaćam garsonjeru u centru 180.
Link to comment

koja je fora sa agencijama? njima se plaća provizija pola kirije kad ti nađu stan... a jel posle nastaviš da plaćaš stanarinu preko njih i nikada se ne susretneš s gazdom ili kako?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...