Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Velja burzujПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Daleko od toga prodaja jednog kupovina drugog...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
Još ništa nisam dogovorio naleteo na neki stan vrlo povoljno ali prodavac zateže .Soliteri onaj osmospratni mada ga svi zovu devetka jer ima one atelje stanove iznad.Ništa nije gotovo pu pu ali čini mi se da bih mogao da nađem nešto.Zanimljivo da se mnogo više prodaje u 45. nego u 70.Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Држим палчеве. Занимљиво, понуда у 45том је била већа и када сам ја куповао.
Link to comment
Što bi prodavali u 70om, više im se isplati da rentaju kinezima.
Verovatno da je tako, mada mi ortak rekao da je posle dve godine bilo renoviranje "spaljena zemlja" ali dobre pare je uzeo, tako da nije bilo tesko :ss1:
Link to comment
  • 4 weeks later...
Da li neko zna za neke flatshare sajtove osim cimeri.rs?
ima i nešto nadjicimera.com al deluje dosta jadno... a ima i u halo oglasima. kad pretražuješ, nije samo u kategoriji sobe, nego i među stanovima.
Link to comment

Drugarica trazi manju kucu sa placem od oko 10ari, u radijusu od 20-tak km oko centra Beograda. Kuca ne mora da bude velika, samo da je pristojna i od cvrstog materijala sto bi rekli, a veci plac je potreban zbog smestanja kucica.Ako imate neku informaciju da se prodaje stogod slicno posaljite mi na PM.Hvala unapred :)

Link to comment

Jel izdaje neko, ili zna nekog ko izdaje, garsonjeru ili jednosoban stan u Beogradu? Lokacija nije presudna, ali što bliže centru to bolje.Drugo pitanje je da li neko ko živi u BG traži cimerku ili zna nekog ko traži cimerku? Ovo pitam radi reda, pošto znam da su forumaši mahom odrasli porodični ljudi.Na PM. Šifra: HITNO

Link to comment
  • 4 weeks later...

Treba mi preporuka za agenciju za nekretnine u Beogradu, akcija je prodaja velikog i kupovina dva mala stana. Dakle, neko ko bi kvalitetno odradio full aranžman.

Link to comment
Treba mi preporuka za agenciju za nekretnine u Beogradu, akcija je prodaja velikog i kupovina dva mala stana. Dakle, neko ko bi kvalitetno odradio full aranžman.
Poslao sam ti na PM
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...