Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Potrebna garsonjera u centru(Beograd), nameštena ili polunameštena, što bliža Obilićevom vencu ili bar jedan prevoz bez presedanja. Oko 200 eura, maksimalno do 250 ako je baš blizu željene lokacije i ako je kompletno nameštena. Nije za studente. Hitno.

Link to comment
  • 2 months later...

Ćale odlučio da proda stan - 3.5soban, CG, lift, prekoputa Prve beogradske. To je onako, ako nekoga zanima :)Takođe oće da kupi drugi, manji. Jel neko ko je kupovao gajbu u skorije vreme ima neki hint ili tip, pošto nisam bio uključen u kupovinu stana, pa, nikad :)

Link to comment
Ćale odlučio da proda stan - 3.5soban, CG, lift, prekoputa Prve beogradske. To je onako, ako nekoga zanima :)Takođe oće da kupi drugi, manji. Jel neko ko je kupovao gajbu u skorije vreme ima neki hint ili tip, pošto nisam bio uključen u kupovinu stana, pa, nikad :)
Good luck trebace ti...Mada, centar je...
Link to comment
  • 3 weeks later...

nisam video ovaj topik, obecavajuciji je, pa da ponovim oglas:Potreban mi je stan 70+ kvadrata u centru i/ili u blizini beovoz stanica. Nenamesten. Imam dve macke i zenu.Ako neko zna za nesto odgovarajuce, neka me spashava.edit: oglas je otvoren na duze vreme, javljajte i kada post bude bajat

Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...