Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Mislim na to da je potpuno isti model patika za 2k skuplji u Visionu nego u XS. A na sve to online cena opet niža od obe maloprodajne.

 

no, hvala na još jednom klasno-ekonomskom inputu :wub:

 

 

 

edit, mislim da ne postoji više XS u extra centru, premestili su ga u mrtvu Galeriju.

Edited by Valkyrie
Link to comment
  • 4 weeks later...

Navukla sam se na satenske na bretele majice, kosulje ... 

Lagane i ne greju.  

 

Polako al sigurno skupljam :D

Screenshot_2023-04-01-10-22-51-42_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg

 

 

Totalno moj fazon pogotovu ato mi je shampagne boja i sve sto vuce na to jedna od omiljenih

Screenshot_2023-04-01-10-21-11-39_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg

 

 

 

Screenshot_2023-04-01-10-21-49-29_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg

Edited by mustang
Link to comment
On 24. 2. 2023. at 21:35, kud u maglu Simoviću said:

extra sport je za sirotilju, a vision za bogatune

 

 

onaj extra sport u extra centru :mellow:, im je neki šatro outlet. krš modeli svih vrsta, a cene u korelaciji sa modelima

sportvision je već druga priča, tu mogu da se nađu (i) novi modeli svih živi brendova

 

SV ima najširi izbor, Buzz i Run 'n more su malo iznad

Link to comment

Ne vidim nikakav poseban topik za cvaje za sunce? 

 

Mislim da mi je došlo vreme za nabavku novih, pa sam počeo da merkam.

 

Dosta dobrih preporuka sam čuo za izipizi, ali generalno nisam fan plastičnih ramova, ima li neko još iskustva?

Link to comment
  • 4 weeks later...

@Profesionalac Imam ja jedne IziPizi, prastare, al’ super se drže. Plus je što su jeftine i meni se generalno sviđaju njihovi modeli, minus je što su više “muške” nego ženske (dobro, meni je minus; po gradu sam ih do sada ugl viđala na muškarcima, so…) u smislu da bih volela da su okviri malo veći (ima raznih varijanti, mislim da je naveći okvir na D modelima) i što ne dobiješ funkcionalnu kutiju (kao kad uzmeš Rej Ban npr.).

  • Hvala 1
Link to comment
On 9. 4. 2023. at 13:49, Profesionalac said:

Ne vidim nikakav poseban topik za cvaje za sunce? 

 

Mislim da mi je došlo vreme za nabavku novih, pa sam počeo da merkam.

 

Dosta dobrih preporuka sam čuo za izipizi, ali generalno nisam fan plastičnih ramova, ima li neko još iskustva?

 

Pogledaj da li Polaroid ima neki model za tebe, ja nosim njihove jako dugo (poslednjih 15 godina barem, poslednji par sam kupila 2014.). Uvek dobiješ i dobru kutiju uz njih.

  • Hvala 1
Link to comment
On 5. 5. 2023. at 10:55, Patty Lee said:

@Profesionalac Imam ja jedne IziPizi, prastare, al’ super se drže. Plus je što su jeftine i meni se generalno sviđaju njihovi modeli, minus je što su više “muške” nego ženske (dobro, meni je minus; po gradu sam ih do sada ugl viđala na muškarcima, so…) u smislu da bih volela da su okviri malo veći (ima raznih varijanti, mislim da je naveći okvir na D modelima) i što ne dobiješ funkcionalnu kutiju (kao kad uzmeš Rej Ban npr.).

Sličan je i moj utisak. Super cena na uštrb nekih sitnih komoditeta i malo slabijih stakala.

 

On 5. 5. 2023. at 21:25, I*m with the pilots said:

 

Pogledaj da li Polaroid ima neki model za tebe, ja nosim njihove jako dugo (poslednjih 15 godina barem, poslednji par sam kupila 2014.). Uvek dobiješ i dobru kutiju uz njih.

Gledao sam i njih, ali nisam našao neki model za koji bih se uhvatio.

 

Na kraju sam shvatio da se vrtim oko onakvih kakve i imam - klasičnih aviatorki. Našao prvo super Ray-Ban model, ali sa zlatnim okvirom :unsure: - pa obilazio radnje da nađem taj model sa normalnijom bojom. I na kraju juče našao i kupio Police sličan model, još ubo i neki popust 20% :kecman:

 

Naravno, sada će verovatno narednih 10 dana da pada kiša i bude oblačno :yawn2:

Link to comment
57 minutes ago, Profesionalac said:

klasičnih aviatorki. Našao prvo super Ray-Ban model, ali sa zlatnim okvirom :unsure:

Neznalice. Godinama nosim isključivo Ray Ban aviator sa gold okvirom, stoje perfektno.

  • Wub 3
Link to comment
16 minutes ago, Valkyrie said:

Neznalice. Godinama nosim isključivo Ray Ban aviator sa gold okvirom, stoje perfektno.

To možda vama što uklapate sa zlatnim zubom :fantom:

  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...