Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1 hour ago, nisam ja said:

razmišljam o onim zvonima. ruskim.

samo ja razmišljam da mi dva komada završe sve. koja je to težina? :-) 

kontam jedno 6-7 kila. 

Jedno od 12 da startujes,pa ces posle videti.Ja imam 16,a uskoro ce mi trebati teze.Najverovatnije 24,mada nema sanse da uradim pres za rame sa 24,ali 20 mi je prelako.

Link to comment
7 hours ago, zorglub said:

Pitao ja ranije za 12 i 16. Ima u onoj radnji prekoputa pumpe na početku radničke, ali ne liči ni na šta. Ujeo bih se za dupe što ih nisam uzeo u Decathlonu kad ih je bilo.

Sta znam,sve osim onih koje su oznacene za takmicenja su isti djavo.Te za takmicenja su mnogo zgodnije za rukovanje od ovih iz Ruste,Decathlona i sl.,ali su i mnogo skuplje.Ako ces samo za zamah,Tursko ustajanje ,onda moze bilo koja.Clean and press ,pogotovo 20kg plus,mora ta profi,ili da imas bas jak zglob sake,ono rvac,kovac.

Ja bas nemam neku snagu u sakama ,pa opet mogu bilo koju od 16 ,20kg da koristim.Malo koncetracije i ide.Vec preko,kao sto rekoh,ili jaka ruka,ili profi model koji mnogo lepse klizi i lepo je zaokrugljen i ne udara podlaktice.

https://gorillasports.no/butikk/konkurranse-kettlebell-8-kg-32-kg/

Ovo su te profi.

Edited by askeladden
Link to comment

Fali mi teretana, teški tegovi. Predugo je ovo, bojim se da će biti pogubno za moje fizičko i sihićko stanje 😪

Krenula s trčanjem po keju i sjebala kolenca

Link to comment

I meni fali krosfit a da se kuci sam organizujem nema sanse zbog deteta nikako. A imam i traku za rastezanje i zvona mogu od burazera da uzmem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Јел иматер предлоге за неке патике за вежбање. Купио сам неке на али експресу али су им сувише меки ђонови и почињу да ме јако боле ахилове тетиве. Идеја је да буду јефтиније пошто ми мода у теретани није превише битна...

Link to comment

Ja uzeo neke Nike Revolution 5, bilo u outletu za 3-4000din, patika za trcanje, prelagana, mekana i ovaj gornji deo ima neki vrlo prozirni/mrezasti materijal, da moze noga da ti se luftira. Ja prezadovoljan, imaju i adidas i ua svoje modele maltene istih karakteristika.

 

Ne znam jedino od cega te boli tetiva ako je djon mekan, koji pokreti bole, kako je to povezano?

Link to comment

Мислим да ми патике не дају довољну потпору тетивама. Те моје патике су ваљда марке као они телефони Моћини и исто су дивно лаке али изгледа да не раде посао. Што је најгоре, већ годину дана имам неку избочину изнад пете а испод тетиве која боли као ђаво кад се мало јаче додирне. Буквално као чворуга. Срећом то се не догађа често...

Link to comment

Aha, mislim da kapiram, mene boli tako iznad pete, ka listu, kada puno setam (ili ne daj boze trckaram) u starkama koje su poznate da imaju karton umesto djona. Mislim da sa ovim sportskim modelima kod nas sto ima neces imati problema. 

Najsigurnija varijanta su ti neke patike iz crossfit serije, najk i ribok se bas loze na to, ali umeju da budu skuplje, al probaj da nadjes one Revolution 5 i obuci, videces kako je udobna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...