Jump to content

Kardio i teretana

apotekarica

Recommended Posts

Бруклинский
12 hours ago, Uskebasi said:

Kada sam posle 20 godina sedenja i lezanja rešio da idem u teretanu, ubrzo posle toga moj master plan za zdrav zivot sjebala je korona, pa mi je pala na pamet ideja da kupim neke sprave za vezbanje i da ih namestim u kući. 

Ima li neka korisna sprava koja bi mogla da se koristi u kućnoj varijanti za rekreativni trening? Prostor nije problem. 

Dobra je varijanta i ukoliko si u prilici da nabavis neki kvalitetan gladijator, narocito ako ti vec prostor nije problem.

Ima raznih modela i naravno cene dosta variraju, a recimo da je TYTAX T3-X Home Gym definitivno kvalitetan izbor :D

mFPcfRP.jpg

• Replies 7,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

946

• Milogled Bluff

938

• Zli Gli

706

• darling

424

Top Posters In This Topic

Popular Posts

+ 2 bučice i set tegova

Ringsport rs probaj, dobili su skoro plocaste tegove.

https://www.kupujemprodajem.com/sport-i-razonoda/oprema-za-teretane-i-vezbanje/metalni-tegovi-svih-dimenzija-povoljno/oglas/51017983#mhs0-1585683151794

Posted Images

Uskebasi

Prostor nije problem, ali 10k+ evra za gladijator jeste 😁

Imam neki utisak da bi gladijator bio koriscen 3 meseca, a onda bi samo zauzimao mesto. 

U vezi ovih traka, jesu li bolje one rastegljive, ili ova trx? I u vezi trx, ima li potrebe kupovati originalnu za 35k,ili ima neka od ovih domacih da je upotrebljiva? 

samo_opusteno

Ja sam kupio neku kopiju za 40 evra i skoro pola godine bez ikakvih problema sluzi.
Ne znam sta je bolje jer nemam rastegljive trake, verovatno oba pa kombinovati.

Niveamen

Da li mozda neko zna gde se moze uzeti sipka sa tegovima? Gde god da sam gledao nigde nema na stanju ili je neka cena da te osuri?

5 hours ago, Uskebasi said:

Imam neki utisak da bi gladijator bio koriscen 3 meseca, a onda bi samo zauzimao mesto. 

U vezi ovih traka, jesu li bolje one rastegljive, ili ova trx? I u vezi trx, ima li potrebe kupovati originalnu za 35k,ili ima neka od ovih domacih da je upotrebljiva? 

ja sam mislio na ovako nesto, najobicnije resistance trake, ima ih i kod nasih prodavaca, po 1000-2000din su. Uzmes dve razlicitog opterecenja i dobar si, sa tri super pokriven. 

Samo opterecenje mozes da korigujes i hvatom, u zavisnosti od vezbe uzi/siri hvat ti je veci otpor :) 

askeladden
9 hours ago, Uskebasi said:

Ja sam trx u Sveckoj Rusti platio 30e .Pogledaj na Ali ako isporucuju kod tebe.

mustang

jooooj kakva je uzivancija juce bila...sada imamo treninge na parkingu preko puta sale. odlicno su organizovali, imamo propuh lepo, kao da si u prolazu zgrade, strunjace i lutke. terapija odlicna.

nisam znala da mogu da uradim 10x3 sklekova (muskih)!

steta sto nemaju neki merac jacine udarca...dlan i lakat su mi fakin beast! i preciznije udaram laktom u metu neko pesnicom a dlanom iskrivim glavu lutki. 

ladno imamo nove clanove, uglavnom crnci. jedan se upisao zbog policijske brutalnosti ja mu rekla “znas li ti da su ovde vecina law enforcement i da to sto ti ucis mozes biti ubijen ako im se protivis (policiji)?” al isto i da je ovo najbolje sto je mogao da investira u sebe sto se tice samoodbrane.   

Edited by mustang
  • +1 1
mustang

jok

bacanje para

cim ga sklopis vise ti se ne povlaci ni zica. moze za bdsm da posluzi:wicked:

Edited by mustang
askeladden

Tukao par godina glucosamin i pomaze.Joint MD sa hijaluronom jos i bolji.Rekao bih da i taj flex moze da pomogne.Za flexibilnost pak,kettlebel i sipka.Cucanj i vezbe sa girjom.